Nowe jendostki .

  • Rozpoczynający wątek Hortex
  • Data rozpoczęcia

Chcesz nowe jendostki ?


  • W sumie głosujących
    103
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bezsesowne dodawanie jednostek, nowe jednostki nie są potrzebne.
A nie ma sensu zeby badac i tworzyc jednostke bo wydasz na to dużo więcej surkowców a sila dużo nie podrosnie


Jestem stanowczo na nie
 

DeletedUser

Guest
ja też nie i kuszownik czyli tak naprawdę kusznik jest ulepszeniem łucznika a zresztą nie to nie i nie nie nie nie i nie będę pisał więcej bo mi żyłka w głowię pęknie do widzenia
 

DeletedUser

Guest
A po za tym pomyślałeś ze już nie ma zbyt dużo punktów w akademii a każda jednostka kosztuje minimum 4 pkt i możesz mi powiedzieć z czego miał bym zrezygnować żeby stworzyć jednostki które są pośrednie wolałbym jak nie mam sorków zrobić słabszych a jak mam to mocniejszych żadne kompromisy nie są potrzebne.
 

DeletedUser

Guest
Kuszownik?
Może Kłusownik?
A może jednak Kusznik?

Tak czy inaczej - jestem na nie :)
 

DeletedUser3506

Guest
dzidownik? CO TO ZA NAZWY?! lipa, tyle co jest wystarczy
 

Robin65

Zespół Grepolis
proponowany Kuszownik (kusznik) nie wprowadza do gry nic nowego a mnożenie jednostek uważam za niepotrzebne dlatego głosuję na nie
 

DeletedUser

Guest
Ja bym dodał takie jednostki jak : Kusznik , Zbrojny i Pikinier i tylko tyle więcej niepotrzeba
 

DeletedUser

Guest
Po co pinkier?Przeciez pinkier byl w średniowieczu a nie w starożytonosci tak jak kusznik.
 

DeletedUser

Guest
Widocznie źle napisalem kusznik tez byl w średniowieczu tak jak pinkier:D
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Nie ma potrzeby wprowadzania kolejnej jednostki która nic nowego nie przyniesie. Poza tym na świecie bohaterów będą dodatkowe dwie jednostki mityczne.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry