Nowe odznaczenie do stolicy

  • Rozpoczynający wątek Janek13789
  • Data rozpoczęcia

I co?

  • TAK

    Głosy: 5 18,5%
  • NIE(czemu?)

    Głosy: 15 55,6%
  • z poprawkami

    Głosy: 7 25,9%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Cześć

Może do tego pomysłu ze stolicą dodać coś takiego odznaczenie

"Rozbudowałeś swoją stolice na maksa" co?
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie, szybko można byłoby ją rozbudować na maksa co innego gdyby było np. rozbudowałeś 10 miast na maksa
 

DeletedUser

Guest
propozycja do propozycji? nie rozpędzaj się... stolic jeszcze nie wprowadzono.
 

DeletedUser

Guest
nie wiem jak to możliwe by przy 5 miastach mieć stolicę (miasto początkowe) na 5k pkt...

A teraz inna sprawa - co rozumiesz pod określeniem "na maksa" - bo pewnie nie wszyscy będą mieć wszystko na full - wielu ludzi burzy niektóre budynku w celu zwiększenia liczby wolnych mieszkańców...

I znów inna sprawa - nie widzę sensu robienia propozycji do czegoś czego nie ma...
 

DeletedUser

Guest
na maksa czyli 13716pkt ja nie rozumiem ludzi co burzą budynki żeby zyskać te 10 no może 20 mieszkańców ja mam miasta na maksa full woja i ogni i gitara te 10-20ludzi w tą czy w tą nie robi różnicy :| A np. ktoś kto ma 5 miast może mieć stolice na 6k pkt bo zajmuje się podbijanie a nie rozbudowywaniem :| a stolice niedługo będą nie oszukujmy się
 

DeletedUser7672

Guest
fakt, nawet te lepsze pomysły są po prostu odrzucane i nie chcę żeby potem nie było czemu nie weszły. Nie bądźcie pewni siebie bo można się grubo pomylić...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe odznaczenie do stolicy

Moim zdaniem powinno to troszeczkę inaczej wyglądać. Odznaczenia powinny być przydzielane za ilość rozbudowanych na maxa miast. Bo samą stolicę to moment i rozbudujemy. Zapraszamy do dyskusji i wyrażenia opinii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe odznaczenie do stolicy

Jak dla mnie pomysł bezsensu . Sorry za ta wypowiedź ale po co nam taka odznaka ? Za rozbudowę ? Jeśli już odznaka powinna być za podbite stolice a nie za max miasto ! Po za tym nie wiadome czy wprowadza tą propozycję więc radzę ochłonąć i nie wybiegać w przyszłość która może się nie zdarzyć a jeśli jednak to wejdzie to tak jak piszę , za podbite stolice a nie za ich rozbudowę .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe odznaczenie do stolicy

Chciałabym zauważyć (tak jak napisał michauek0), że pomysł ten ewoluował i odnosi się już nie do samej stolicy (której wprowadzenia nie gwarantujemy ani nie omawiamy w tym temacie), lecz do wszystkich miast na koncie. W związku z tym, prosimy o wypowiadanie się na temat nowej postaci tego pomysłu.

POMYSŁ TEN MIAŁBY DOTYCZYĆ WSZYSTKICH MIAST NA KONCIE

(nie rozpatrujemy tego pomysłu w kontekście stolicy)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe odznaczenie do stolicy

odznaka za rozbudowę? coś w stylu
rozbudowaleś już 10, 50, 250, 1000 miast do maksymalnego poziomu?
to w ogóle nie ma sensu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe odznaczenie do stolicy

Sądzę, że bez sensu pomysł.. Nie ma stolic jeszcze nawet, a budowa, by mieć jak najwięcej punktów jest bezsensowna :p W ogóle > oznaczenie takie jest niepotrzebne, dużo osób nie buduje miast do końca.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowe odznaczenie do stolicy

Moim zdaniem powinno to troszeczkę inaczej wyglądać. Odznaczenia powinny być przydzielane za ilość rozbudowanych na maxa miast. Bo samą stolicę to moment i rozbudujemy. Zapraszamy do dyskusji i wyrażenia opinii.

Masz u mnie plusa za powód edycji :p
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Nowe odznaczenie do stolicy

Z uwagi na Wasze negatywne opinie, propozycję odrzucamy.
Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry