Nowi bogowie

  • Rozpoczynający wątek bluskay
  • Data rozpoczęcia

co o tym sądzisz?

  • na tak

    Głosy: 20 57,1%
  • na nie

    Głosy: 13 37,1%
  • obojętnie

    Głosy: 2 5,7%

  • W sumie głosujących
    35
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
co Wy na to aby wprowadzic nowych bogów ? dajmy na to już do wersji 2.0 bądź na nowy świat (Ny) ?
jestem w trakcie pisania takiego projektu, może skończe do końca tygodnia.
czy bylibyście za ? myśle, że to było by coś nowego i z pewnością urozmaiciło by gre na nowym świecie;)
 

DeletedUser

Guest
pomysł fajny lecz xxx razy przerabiany zawsze bez skutku pozytywnego
 

DeletedUser

Guest
myśle, że należy ponownie to rozpatrzyc :)
chyba administracja grepolis chce miec jeszcze większy popyt na ową gre, więc nie widze przeszkód co do tego.
 

DeletedUser2739

Guest
Jak byś czytał dokładnie forum, a przynajmniej ogłoszenia to byś wiedział że nowy bóg będzie wprowadzony.
 

DeletedUser

Guest
Podoba mi się pomysł nowego boga na wszystkich światach.
 

DeletedUser7672

Guest
dla mnie nie ma różnicy
wolałbym jednak poróżnić światy ze sobą
tu tak a tu inaczej rozumiecie..?
 

DeletedUser

Guest
ale to jeden bóg będzie, a mi chodzi o nową, fantastyczną czwórke :D
 

DeletedUser7672

Guest
oooo nie, myślałem że będzie on jako dodatek do reszty
tak się nie bawię, wszyscy razem mają być.. nie ma sensu jednego dać tylko
 

DeletedUser4784

Guest
Ludzie o czym wy gadacie, jacy nowi bogowie ?? Wystarczy że dodadzą Hadesa i mamy komplet :) 5 bogów to i tak nad to :) Poza tym wraz z Hadesem mamy niemal cały panteon bogów greckich a jakby nie patrzeć ta gra inspirowana jest właśnie okresem starożytnej Grecji i osadzona w taki właśnie klimacie :) Temu też nie za bardzo jest kogo tutaj wsadzić- Marsa, Jowisza itp. nie wsadzisz bo to bogowie Rzymscy, Thora też nie bo to Wikingowie, nawet na Teutatesa galijskich bogów nie wsadzisz chociaż Asterixa i Obelixa jako jednostki mityczne chciałbym mieć :p
 

DeletedUser4784

Guest
Hermesa i Hefajstosa też brakuje :p I nikt za nimi nie płacze :p Chociaż Hefajstos jako boski rzemieślnik czy tam kowal mógłby mieć fajne czary :p
 

DeletedUser

Guest
to proszę, twój pomysł który masz do końca tygodnia skończyć jest troszkę przez nas dopracowany
 

DeletedUser

Guest
ale to jeden bóg będzie, a mi chodzi o nową, fantastyczną czwórke :D

zbyt ogólnikowo... kazdy może coś takiego wrzucić: ej a może stworzymy jakiś nowy budynek? ej a może dodamy parę nowych jednostek? pomysł bez konkretów. na nie.
 

DeletedUser

Guest
mam w planach właśnie Hadesa, Afrodyte, Dionizosa oraz Demeter.
 
Status
Zamknięty.
Do góry