Nowy świat - Cuda czy Dominacja?

Cuda Świata vs Dominacja

  • Cuda Świata

    Głosy: 83 69,7%
  • Dominacja

    Głosy: 36 30,3%

  • W sumie głosujących
    119
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Zresztą widać że boli zostawianie sojuszników jak o byle co się prujesz na każdym kroku. Szukasz tylko gdzie uszczypnąć ale każdy Cię już zna. Układy układziki albo gadanie że wpadło się na handel. Pozdrów ekipę, słyszałem że się skurczy. Mam nadzieję że tym razem powalczymy dłużej niż 2 miesiące i nie zostawicie Romę jak ostatnio bez żadnego słowa.
 
Oczywiście, że lisy są najlepszą ekipą. Dla ciebie pewnie dolary są.
To takie proste.
Najlepsze jest CSW, yavus przecież o tym wspominał na Tarasie.

CSW podjęło się ambitnego zadania. Wejście na praktycznie wydawałoby się rozstrzygnięty serwer i wygranie go w stosunku 6 do 1 to nie lada wyczyn. Nie byłoby tego bez świetnej organizacji i dużej ambicji osób odpowiedzialnych za sojusz. Brawo za super wykonaną robotę i chylę czoła. Dotychczas widziałem grę Csw z tej drugiej strony. Teraz miałem okazję zobaczyć to od środka. Śmiało mogę powiedzieć, że to obecnie najlepsza ekipa na nowym systemie. Przy okazji dodam, że cała ekipa to świetni kompani i naprawdę sympatyczne osoby. Grać z nimi to sama przyjemność. Raz jeszcze Brawo!! Co do Marków-gratulacje za ostatnią obronę, niemniej Waszą grę należy oceniać przez pryzmat całego serwera. Patrząc na zasoby i możliwości to klapa wyszła:/ Dzięki za wspólną grę:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry