Nowy świat - dodatkowy bonus?

Bonus A,B,C

  • A

    Głosy: 82 48,8%
  • B

    Głosy: 80 47,6%
  • C

    Głosy: 6 3,6%

  • W sumie głosujących
    168
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.
Teraz poproszę o zmianę w eventach. Usunąć erynie z nich :D
Alphahydranoid przestań sciemniać z triremami :) Już oczka Ci się świecą na erynie z eventu :D
Dobra, tutaj coś sprecyzować faktycznie trzeba.

Na miejscu suporty przemyślałbym, czy dobrze by nie lepiej zmniejszyć bonus erynii do ~10-15% lub przynajmniej wzmocnić również obronę cerberów(moim zdaniem lepsza opcja), żeby trochę zbalansować wzmocnienie eryń :p.
 
O tyle te wzmocnienie cerberów wydaje mi się ciekawsze, że wciąż jest to promocja gry ofensywnej(a tego chcemy), ale dają sprytnemu obrońcy fajne możliwości kontrowania.(Jak ktoś na odpalone erynie na wyspie będzie sobie podsyłał luki i hopki, to i tak zasługuje, żeby te erynie mu mocniej walnęły i nauczkę dały xD).
 
Dobra, tutaj coś sprecyzować faktycznie trzeba.

Na miejscu suporty przemyślałbym, czy dobrze by nie lepiej zmniejszyć bonus erynii do ~10-15% lub przynajmniej wzmocnić również obronę cerberów(moim zdaniem lepsza opcja), żeby trochę zbalansować wzmocnienie eryń :p.
Oczywiście że jak przejdzie opcja A to lepiej te Erynie zmniejszyć do 10% aby premkowicze mieli większe szanse ze złotnikami.
 

DeletedUser32517

Guest
Szczerze mówiąc to oddawałem głos na to co było podane i nie chciałbym zmiany.
Chciałbym widzieć to wszystko w takiej formie jak było zaproponowane w końcu to coś nowego :3
 

DeletedUser32517

Guest
Podejrzewam że za dużo tego było xd
Wiele zmian w krótkim czasie. A trzeba pamiętać że to całkowicie coś innego do czego zostaliśmy przyzwyczajeni i tak na prawdę nie wiemy jakby się sprawdzało.

Support bardzo fajnie to wykombinował, jest to czego chcieliśmy i raczej nie ma ryzyka że serwer okaże się totalnym nie wypałem przez jakąś jedną op jednostkę. Ich propozycja jest zbilansowana a to powinno być dla nas najważniejsze.

Jak dla mnie koncepcja wprowadzania takich rzeczy krok po kroku jest najlepsza i nasz Team obrał na prawdę fajny kierunek. Niech wszyscy po grają, poczują z czym to się je i niech oceniają :)
W przyszłości na pewno będziemy jeszcze wracać do „egzotycznych ustawień” :3
 
Status
Zamknięty.
Do góry