[Naprawiony] numer morza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19917
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19917

Guest
Są już dwa widoczne błędy które przesłał mi kolega
Pierwszy to cyferka morza w lewym górnym rogu (w tym kółeczku)
Drugi jest w prawym dolnym rogu pod "REVOLT TOOL"

Screeny kolegi:

Numerek-
błąd222.JPG

Tool-
View attachment 3410

Kolega się śpieszył i screeny są jakie są...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: po aktualizacji

A ja nie widzę pierwszego błędu...ale to raczej kwestia tego, że licznik birem z DIO przesłania to
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif


A co do drugiego, to załącznik jakiś wadliwy, bo nie wyświetla się, a jak się w niego kliknie, to pokazuje błąd...

Ale jak są błędy, to wyeliminować proszę:)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: po aktualizacji

A ja nie widzę pierwszego błędu...ale to raczej kwestia tego, że licznik birem z DIO przesłania to
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
Kolega nie używa DIO :)

A co do drugiego, to załącznik jakiś wadliwy, bo nie wyświetla się, a jak się w niego kliknie, to pokazuje błąd...
Skargi i zażalenia nie do mnie :p Poza tym napisałem, że screeny są jakie są (beznadziejne) :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: po aktualizacji

Wszystko w porządku. Pierwszy błąd zgłoszony do techników, drugi do Potuska.
Czekamy na naprawę i dziękujemy za zgłoszenie :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: po aktualizacji

Mnie chodziło bardziej o to, że co do drugiego błędu, to zupełnie nie wiem o co chodzi, bo screen mi się nie wyświetla...ale tak jak już pisałem. Jak jest to błąd i Sisi go ogarnęła, to pewnie ma rację:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: po aktualizacji

Mi się wyświetla. Ale dam jeszcze raz by wszyscy zobaczyli.
Dodam informację od Potuska - błędu w nowej wersji już nie będzie :)

błąd11111.JPG
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: po aktualizacji

Aaaa....to też potwierdzę, choć to się dzisiaj od rana pojawiło, a nie po aktualizacji. Chyba, że wiadomość po aktualizacji przychodzi z dość znacznym opóźnieniem:)

EDIT: A co do niewyświetlania się obrazków, to mi w pierwszym poście pokazuje się coś takiego:
auf32c.jpg


A jak się kliknie w link, to przechodzi do strony, która podaje błąd.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19917

Guest
Odp: po aktualizacji

Aaaa....to też potwierdzę, choć to się dzisiaj od rana pojawiło, a nie po aktualizacji. Chyba, że wiadomość po aktualizacji przychodzi z dość znacznym opóźnieniem:)

EDIT: A co do niewyświetlania się obrazków, to mi w pierwszym poście pokazuje się coś takiego:
auf32c.jpg


A jak się kliknie w link, to przechodzi do strony, która podaje błąd.

Tak wiem ja mam to samo choć zanim przeniosłem ten wpis do nowego tematu to się wszystko ładnie wyświetlało.

Błąd to błąd.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: po aktualizacji

Aaaa....to też potwierdzę, choć to się dzisiaj od rana pojawiło, a nie po aktualizacji. Chyba, że wiadomość po aktualizacji przychodzi z dość znacznym opóźnieniem:)

EDIT: A co do niewyświetlania się obrazków, to mi w pierwszym poście pokazuje się coś takiego:
auf32c.jpg


A jak się kliknie w link, to przechodzi do strony, która podaje błąd.

Aktualizacja była około 9:26. Info o niej zwykle pojawia się koło 17:)
Zapewne po aktualizacjach w takim razie się to pojawiło:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: po aktualizacji

A no widzisz, to w takim razie błąd nastąpił po aktualizacji...ale to już nie jest błąd gry, tylko Potuskowi się coś wysypało:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry