Odznaczenia Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek ReggyN
  • Data rozpoczęcia

tak lub nie

  • tak

    Głosy: 8 42,1%
  • nie

    Głosy: 7 36,8%
  • obojętne

    Głosy: 4 21,1%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
pomysł polega na odznaczeniach grupowych (jako sojusz)

czyli liczyc zabite jednostki wroga wszystkich graczy ktorzy są w sojuszu i np odznaczenia Sojusz xxxxxx Pokonał juz 250000 Wrogich Jednostek

lub sojusz xxx osiągnąl juz 500 punktow kultury

i tak dalej i tak dalej;p
 

DeletedUser

Guest
Ciekawy pomysł, ale jestem przeciwny odznaczeniom, bo to zbędny gadżet. Zabawka dla chwalipięt :)
 

DeletedUser

Guest
myślę podobnie jak Wszechmogący:)

dodam tylko tyle: pomysł wymaga poprawek. często bywa tak, że sojusze się zmieniają - np fuzje gdzie z 2 sojuszy tworzy się jeden od nowa (a nie na bazie poprzednich). wówczas taki sojusz nie miałby odznak albo od razu dostałby kilka więcej (bo zwiększy się jego dorobek). podobnie gdy sojusz A dołącza się do sojuszu B.

w przypadku sojuszy wprowadziłbym więc tylko odznaki z gatunku "najlepszych w tym dniu" i/lub "najlepszych w tym tygodniu". i w takich odznakach mogłyby się sojusze ścigać:D (ewentualnie dodać medale: złoty, srebrny, brązowy - najlepszy, drugi oraz trzeci w kolejności z danej dziedziny danego dnia). poza odznakami "agresorzy dnia", "obrońcy dnia", "najwięcej przejęć danego dnia" i "najwięcej splądrowanych miast" doszłyby pewnie odznaki typu "najwięcej zdobytych punktów danego dnia"
 

DeletedUser

Guest
myślę podobnie jak Wszechmogący:)

dodam tylko tyle: pomysł wymaga poprawek. często bywa tak, że sojusze się zmieniają - np fuzje gdzie z 2 sojuszy tworzy się jeden od nowa (a nie na bazie poprzednich). wówczas taki sojusz nie miałby odznak albo od razu dostałby kilka więcej (bo zwiększy się jego dorobek). podobnie gdy sojusz A dołącza się do sojuszu B.

w przypadku sojuszy wprowadziłbym więc tylko odznaki z gatunku "najlepszych w tym dniu" i/lub "najlepszych w tym tygodniu". i w takich odznakach mogłyby się sojusze ścigać:D (ewentualnie dodać medale: złoty, srebrny, brązowy - najlepszy, drugi oraz trzeci w kolejności z danej dziedziny danego dnia). poza odznakami "agresorzy dnia", "obrońcy dnia", "najwięcej przejęć danego dnia" i "najwięcej splądrowanych miast" doszłyby pewnie odznaki typu "najwięcej zdobytych punktów danego dnia"

jestem za tym pomysłem :) jest poprostu świetny :)
 

DeletedUser1090

Guest
Moim zdaniem odznaczenia same w sobie maja niewiele sensu, tym bardziej odznaczenia sojuszu, ponadto sojusz Topowy w niedługim czasie i tak by zebrał wszystkie odznaczenia. Jestem na NIE;)
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem odznaczenia same w sobie maja niewiele sensu, tym bardziej odznaczenia sojuszu, ponadto sojusz Topowy w niedługim czasie i tak by zebrał wszystkie odznaczenia. Jestem na NIE;)

Mówiąc że sojusz topowy zbierze wszystkie to od razu zakadasz,
że sojusz który ma najwięcej punktów jest najlepszy i dodatkowo
że nigdy nie będziesz na tyle dobry żeby inna osobę (z top) pokonać
trochę wiary w siebie :)

a co do propozycji - to raczej Kurczak powinien założyć nowy temat ze swoim pomysłem - umieścił bym to wówczas tam gdzie rankingi - i by było widać podium - i sojusze na nim :)
zwiększyło by to konkuręcję pomiędzy sojuszami
dodatkowo najciekawsze chyba by było najlepszy sojusz w tygodniu(miesiącu) w danej dziedzinie - bo jednodniowe odznaczenia nie mają większego sensu
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Jest to zbędny dodatek, który niepotrzebnie zaśmieci grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry