Odznaka za pokonane jednostki

DeletedUser

Guest
Witam, mam problem chciałbym powiększyć sobie odznakę za pokonane jednostki do 25k mam już w rankingu obrońców ponad 28k a w rankingu atakujących ponad 26k dlaczego ta odznaka mi się nie powiększyła ? ;( Pozdrawiam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaka za pokonane jednostki

"Niektóre z odznaczeń przyznawane są z pewnym opóźnieniem, zwłaszcza na nowo otworzonych światach." Musisz trochę poczekać ;) Tutaj, możesz poczytać więcej.
 
Odp: Odznaka za pokonane jednostki

Rozumiem, że masz na myśli odznaczenie Nieustępliwy wojownik. Jak być może zauważyłeś, możesz je otrzymać za pokonanie okleślonej liczby jednostek. Jednak liczba ta nie jest równa liczbie punktów walki. W tym przypadku liczą się konkretne jednostki a nie liczba mieszkańców, która jest potrzebna do zrekrutowania danej jednostki. Przykładowo, za pokonanie 1 rydwana otrzymasz 4 punkty w rankingu wojowników, ale tylko 1 będzie liczył się do odznaczenia Nieustępliwy wojownik.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaka za pokonane jednostki

Ahaaa juz rozumiem :) Dziękuję bardzo :D A mama pytanie bo mogę sb to na murze miejskim zobaczyć... czy liczy się oddział obywatelski, statki i jednostki mityczne oraz czy licza się pokonane jako obrońca i atakujący czy tylko atakujący ? Bo Bez statków z jednostkami mitycznymi pokonane jako obrońca i atakujący wyszło mi ponad 40k
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaka za pokonane jednostki

Oddział obywatelski nie liczy się do punktów ataku, ale liczy się do puli wymaganej do uzyskania odznaczenia Nieustępliwy Wojownik.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Odznaka za pokonane jednostki

Wchodząc na mur miejski obecnie jest taka sytuacja:

Pokonane w roli atakującego:
-2937 szermierzy
-3950 procarzy
-2025 hoplitów
-1639 kawalerzystów
-535 rydwanów
-27 katapult
-8 centaurów
-3 harpie
-7 pegazów
-2 mantykory
-2 cerbery
-405 ogni
-859 birem
-1 trirema
-145 szybkich transportowych
-120 transportowych zwykłych
-15 branderów
-2 kolony
-2 hydry
-1032 oddziału obywatelskiego

Co daje = 14.351 jednostek

Pokonane w roli obrońcy:
-675 szermierzy
-14759 procarzy
-9681 hoplitów
-351 łuczników
-2188 kawalerzystów
-2527 rydwanów
-75 katapult
-1 centaur
-2 mantykory
-3 cerbery
-8072 ognie
-44 triremy
-572 szybkie transportowe
-362 transportowe zwykłe
-6 kolonów
-2 hydry

Co daje = 39.250 jednostek

Co w tej sytuacji niech mi ktoś wytłumaczy bo ja ciągle nie rozumiem xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry