[To nie błąd] Ofery ze złotem na początku listy

  • Rozpoczynający wątek Anna III Wielka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W targu ofery ze złotem są na początku listy. Przy zdecydowanej nadwyżce podaży kończy się to dziesięcioma stronami bezwartościowych ofert (na przykład 1000 drewna za 10 złotych monet). Targ przestał być użyteczny.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

Tyle tylko, że to nie jest błąd. Tak ponoć miało być. A jak chcesz coś zmienić, to chyba tylko przez napisanie propozycji...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

Nie rozumiem. Jeśli coś staje się bezużyteczne to nie jest błąd? Jeśli ktoś sobie kwadratowe koła w samochodzie i takie samochody zostaną wyprodukowane, to znaczy, że są w porządku? I trzeba napisać nową propozycję do producenta? Proszę, bądźmy poważni.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

Ależ ja nie twierdzę, że wszystko jest w porządku, bo nie jest. Ja tylko przekazałem info, że takie było założenie producentów...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

Ale to chyba wszystko jedno kto popełnił błąd? Producent, koder czy marketingowiec? ;)

Więc nie rozumiem, dlaczego jest to oznaczone, jako nie błąd.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

No właśnie o to chodzi, że takie było założenie producentów. Czyli tak ma być. W takim wypadku, to nie jest błąd!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

Innymi słowy - producent się nigdy nie myli. Hmmm... ciekawe podejście. Mam nadzieję, że nie pracujesz w jakimś biurze projektowym :)
 
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

Może i dzisiaj to nie błąd, ale to nie znaczy, że za jakiś czas twórcy gry nie zmienią zdania i poprawią funkcjonowanie tego elementu gry, czyli w naszym rozumieniu naprawią błąd. Zdarzały się już przecież takie przypadki.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

Eh...ale Ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :/ Ja tutaj nie twierdzę, że to jest źle, czy dobrze. Moje zdanie ma tutaj najmniejsze znaczenie. To, że Ty uważasz, że producenci popełnili błąd, to Twoje zdanie. Może i tak jest. Jednak takie było ich założenie, więc według nich to nie jest błąd.

A jeśli uważasz, że to jest złe rozwiązanie, bo to jest co najwyżej złe rozwiązanie jak już, a nie błąd, to napisz propozycję, aby to zmienić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

No to mamy już światy, gdzie oferty na targu mają 30 stron, z czego dwadzieścia to "złote" oferty. To nie jest błąd! Tak miało być! Karawana jedzie dalej. LOL.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

Nie dziękuję. Składać podania? Nie dla mnie. Bawcie się dobrze.

EOT

- - - Automatycznie połączono posty - - -

b7842332-3422-11e4-aee0-12313d318c38-medium.jpeg

Taki obrazek znazłam.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

Eh...byś napisała dokładnie ten sam post, tylko że w innym dziale, to wszystko byłoby ok. Inni gracze wypowiedzieliby się w temacie, czy takie rozwiązanie im odpowiada, czy nie i jakby nie odpowiadało, to poszłoby zgłoszenie o zmianie istniejącego stanu rzeczy. A tak, tym pisaniem tutaj nic nie osiągniesz.

PS: A to, że Ty uważasz, że jest to błąd, nie znaczy, że tak jest. Równie dobrze większości graczy może się podobać takie rozwiązanie...także tutaj nic nie osiągniemy dalszą dyskusją.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Ofery ze złotem na początku listy

Tak jak napisał DonBeker, nie jest to błąd, tylko zamierzone działanie. W tym wypadku nie ma jednak potrzeby tworzenia nowej propozycji, zbieramy wszystkie opinie dotyczące wymiany złota i od razu przekazujemy je do twórców gry, ponieważ funkcja jest wciąż w trakcie rozwijania. Zachęcam do zajrzenia do dyskusji i zamieszczania tam swoich sugestii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry