[Forum] Off-topic posty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia

Czy propozycja ma być wprowadzona w forum ?

  • Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie

    Głosy: 9 90,0%
  • Nie mam zdania na ten temat

    Głosy: 1 10,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser21321

Guest
Witam :)
W stepie napisze że propozycja dotyczy zmiany na forum :p
Chodzi o to aby przy profilu wyświetlało się (tak samo jak np. Posty itd) jakby oddzielny napis np. "Off-Topic Post:[Ilość postów napisanych na off topic]), oczywiście nie zmieniałoby to rangi że np. obywatel i po napisanych postach na off topic była by wyższa ranga :) Było by to dla informacji ile dana osoby napisała postów na tym dziale :)

Mam nadzieje że moje propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona i wprowadzona w forum xd

Pozdrawiam NewPlayerBestPlayer
 

DeletedUser

Guest
Odp: Off-topic posty

Chyba jestem pierwsza osoba, ktora Tobie uswiadamia kochanienki, ze upodabniasz Forum! To wedlug Ciebie Grepolis ma byc podobne do Gladiatus, s + f, czy innej gry? Wlasnie Tobie uswiadamiam, ze nie musimy miec wszedzie wlaczonego licznika postow :)

Dobrej nocy,
ropap
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Off-topic posty

Nie, nie chcę żeby to było coś typu gladiatus czy inne takie, po prostu miałem taki pomysł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Off-topic posty

A i jeszcze jedno, temat oplacalby by sie w Co byscie chcieli zmienic w dziale Off-Topic?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Off-topic posty

Na nie. Lubisz to piszesz, a jeśli tylko cyferki miał by być motywatorem to nie jest to dobry pomysł.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Off-topic posty

Głos na nie po co liczyć posty typu 1 . ,2 . ,3 . itp. Jak lubisz spamować to piszesz jak nie chcesz nie musisz :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Off-topic posty

Wyróżnieniem dla osób, które bardzo się w tym podforum udzielają, jest zabawa "Spamer miesiąca", a wybrany gracz otrzymuje w dowód uznania specjalną rangę. Nie wprowadzimy jednak oddzielnego licznika postów w OT, w związku z czym odrzucam propozycję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry