Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser33478

Guest
Takie bieda zestawy to ostatni raz z rok temu widziałem, jeszcze nazywają to "black friday"
 

DeletedUser10066

Guest
No i innogames dostało prztyczka w nos, na debiucie zalogowanych 1600 graczy . Nie ma co, "iście wejście smoka", ale innogames ma zawsze racje, tak jak nasz Polski support, są po jednych pieniądzach.
Gracze pisali; - innogames nie podążaj tą drogą. A inngames oczywiście po audycie zwali winę na graczy.
 

DeletedUser24557

Guest
jak połowa to jeszcze w ogóle nie weszła... stawiam ze w weekend wejdzie sporo i w przyszłym tygodniu Ci co chcą faktycznie grać
 

DeletedUser24557

Guest
miałam już nie grać... ale xTezi ma argumenty nie do przebicia i nie mogłam odmówić :p
wchodzę więc, zobaczyć co wymyślili z tą Afrodytą, a co będzie dalej to czas pokaże
 

DeletedUser10066

Guest
jak połowa to jeszcze w ogóle nie weszła... stawiam ze w weekend wejdzie sporo i w przyszłym tygodniu Ci co chcą faktycznie grać
"bardzo dobry wynik" połowa nie weszła, bronisz czegoś co nie jest do obrony. Ja, pamiętam jak na debiuty nowych serwerów logowało się 30 000 graczy, a i bywało 40 000 , więc nawet jak ta druga połowa się zaloguje to będzie 3000 z hakiem, to rzeczywiście frekwencja powalająca.
 

DeletedUser33478

Guest
"bardzo dobry wynik" połowa nie weszła, bronisz czegoś co nie jest do obrony. Ja, pamiętam jak na debiuty nowych serwerów logowało się 30 000 graczy, a i bywało 40 000 , więc nawet jak ta druga połowa się zaloguje to będzie 3000 z hakiem, to rzeczywiście frekwencja powalająca.

to chyba niezłe lata świetlne temu
 
Do góry