Olous - rozmowy o świecie i nie tylko.

Byli tacy eKSPERCI, rude Klakiery i inne gady róznej maści, co twierdzili że teń świat to jakaś porażka grepo. A jak widać świat ma się dobrze, gracze mają się dobrze, tylko eKSPERCI mają się nie dobrze bo nie wyszło na ich
 

DeletedUser30234

Guest
Spokojnie jak dobrze pójdzie to następny serwer to będzie szybki nowy system, wtedy można powiedzieć jak świat się będzie trzymał ;) Druga sprawa ilu ludzi zostanie tutaj do końca :) Sporo pewnie weszło zobaczyc jak się gra, z braku alternatywy iitd. dopiero po 2 miesiącach można powiedzieć czy ten serwer to niewypał.


skoro Pan Gołomp tak mówi, to tak musi być.
 

DeletedUser34715

Guest
Ja tam znam przynajmniej 20 ekspertów i pro graczy łączących role naczelnika i wodza przez duże „W”. Charakteryzują się tym, że zawsze wchodzą tylko rozejrzeć się, na miesiąc, dwa. Grają w okolicach 1k miejsca i czekają na kolejny. I wtedy oni pokażą. Jak będzie kolejny - lepszy serwer to oni wtedy pokażą, wejdą i tak pokażą, ale tak bardzo pokażą że kamień na kamieniu nie ostanie. Ten bieżący (i kolejne dziesięć bieżących) jest zły bo wolny/szybki/morale/stary/nowy/zły moderator na forum etc. Ale ten kolejny to już będzie ten. Ten na którym pokażą jak się gra. Ale jak oni pokażą to czapki z głów. Tak pokażą. O!

A prawda jest taka, że większość raz gdzieś kiedyś dograła do końca gdy 6 sojuszów przekazywało sobie koronę i
teraz już każde ustawienia są złe.
Kiedyś zrobię temat z cytatami które pojawiają się co serwer i są stosowane przez tych co pograją na serio już na kolejnym serwerze.
Ale jak oni pograją to ludy klękajcie. Tak oni pograją na następnym, na tym z lepszymi ustawieniami.

żałosne...
 
Klakierek, idź sobie tam gdzie masz iść, na te wspaniałe nowe serwery i tam wypisuj swoje dyrdymały dla dzieci. Tutaj drażnisz tylko ludzi, jeszcze Ci ktoś ogonek drzwiami przytrzaśnie.
Specjalnie dla Ciebie :)


Gdy Klakier się rozkręci
Gdy zaciśnie mocno pięści
Gdy nowy świat powstanie
On zje Was na śniadanie

Kot rudy, król obciachu
Wszyscy znają tego zucha
Serwer żyje tylko w strachu
Będzie gruba zawierucha

Odwaga jest mu zawsze pierwsza
On nie strzela nigdy z ucha
W ten nadchodzi morał wiersza
To jest Stefek Burczymucha :)
 

DeletedUser30242

Guest
Ja tam znam przynajmniej 20 ekspertów i pro graczy łączących role naczelnika i wodza przez duże „W”. Charakteryzują się tym, że zawsze wchodzą tylko rozejrzeć się, na miesiąc, dwa. Grają w okolicach 1k miejsca i czekają na kolejny. I wtedy oni pokażą. Jak będzie kolejny - lepszy serwer to oni wtedy pokażą, wejdą i tak pokażą, ale tak bardzo pokażą że kamień na kamieniu nie ostanie. Ten bieżący (i kolejne dziesięć bieżących) jest zły bo wolny/szybki/morale/stary/nowy/zły moderator na forum etc. Ale ten kolejny to już będzie ten. Ten na którym pokażą jak się gra. Ale jak oni pokażą to czapki z głów. Tak pokażą. O!

A prawda jest taka, że większość raz gdzieś kiedyś dograła do końca gdy 6 sojuszów przekazywało sobie koronę i
teraz już każde ustawienia są złe.
Kiedyś zrobię temat z cytatami które pojawiają się co serwer i są stosowane przez tych co pograją na serio już na kolejnym serwerze.
Ale jak oni pograją to ludy klękajcie. Tak oni pograją na następnym, na tym z lepszymi ustawieniami.

żałosne...
To może być cholernie ciekawe :) takie goło i wesoło xD
 
Klakierek, idź sobie tam gdzie masz iść, na te wspaniałe nowe serwery i tam wypisuj swoje dyrdymały dla dzieci. Tutaj drażnisz tylko ludzi, jeszcze Ci ktoś ogonek drzwiami przytrzaśnie.
Specjalnie dla Ciebie :)


Gdy Klakier się rozkręci
Gdy zaciśnie mocno pięści
Gdy nowy świat powstanie
On zje Was na śniadanie

Kot rudy, król obciachu
Wszyscy znają tego zucha
Serwer żyje tylko w strachu
Będzie gruba zawierucha

Odwaga jest mu zawsze pierwsza
On nie strzela nigdy z ucha
W ten nadchodzi morał wiersza
To jest Stefek Burczymucha :)
mam nadzieję, że w grze idzie ci również tak dobrze jak w rymowaniu
 

DeletedUser34715

Guest
Zgodnie z zapowiedzią wstawiam cytaty tych co im ciągle źle. Złe ustawienia, zły kolor serwera, zły admin. Czekają na następny. I wtedy zagrają.
*Przeszukałem tylko ten temat. W wolnej chwili pomiędzy lądowaniami prywatnym jetem zrobię wgląd w inne światy. Tam to dopiero są kwiatki.
1 prędkość świata...to chyba dla znudzonych...wrrr

dla złotników*

Kacper ja na grepo byłem prowokatorem jak ty jeszcze na grepo mówiłeś glepo więc jedynie możesz przejmować rolę po latach :cool:

Szkoda, ale na jedynkę nie wejdę

Ubcio po wygraniu nagidosa idziemy na nowy podbój na wakacje, czekaj na info :>

Wracaj na to lato bo za 2/3 miechy świat będą zamykać :(

zmieńcie te ustawienia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32517

Guest
Dlaczego mnie tutaj nie ma??? Ja też narzekałem!

Ustawienia Olousa są do bani. Leito szybciej stoi niż Olous zasuwa. Na nowym lepszym serwerze to dopiero Wam pokaże. Bo na pewno wejdziemy z bratem na nowy. Bo jak mówię to już mówię. Ten serwer ssie... cukierki rzecz jasna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32517

Guest
Miały być fajowe cytaty a tu taki wsiubździu jest. Albo wiem... się tam jeszcze komentarz buforuje... wkońcu to Olous xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29757

Guest
Haszku, co za cytaty? Ani na temat, ani nawet zabawne nie są. Takie wsiubździu. Poszukaj, bo dobre cytaty są na forum :) proponuje przejrzeć temat „Dyskusja na temat nowego świata.” To jest skarbiec wymówek. Zwłaszcza okolice startu Mesembrii sobie poczytaj.

Inna sprawa że po prostu gadasz głupoty. Ten świat jest bardzo mocno obstawiony. Mimo tych beznadziejnych ustawień sojusze i gracze stawili się licznie, wiec nie wiem do czego pijesz. A że narzekają ludzie na ustawienia... będą narzekać, bo są do bani. To mógłby być epicki serwer, ale support nie zabłysnął wypuszczając taki świat.

Nie żebym tęsknił za starym Haszkiem, ale ten nowy „malkontent” też fajny nie jest niestety. Zardzewiałeś trochę, ale wszyscy liczymy że w końcu wrocisz do formy (Plizz nie wracaj jednak do tego chama z Cytery. W końcu zapomnimy)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry