Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

Jako że czuję się wywołany do tablicy to linkuję vol.2. Zrobione w nocy o północy na przycinającym laptopie i kiepskim internecie.
Śpieszę również poinformować, że do takiego nałożenia polecenia jedno na drugie używa się trzech rzeczy (i uwaga, uwaga, szokująca wiadomość: żadna z nich to nie jest bot!):
1. Planer ataków
2. Zarządca
3. GRCTools (do pobrania pod tym linkiem)

:)

Jak ma się chociaż odrobinę chęci to - lepiej lub gorzej - zrobi to każdy. Ale wiadomo że łatwiej mieć incydent na forum i tłumaczyć sobie, że inni grają na nielegalnym oprogramowaniu.

Gdyby okazało się, że to co dzieje się na filmie jest za trudne i masz dodatkowe pytania co tam się dzieje, to proszę o priv, a w ogóle najlepiej kontaktuj się ze swoimi kolegami z lisów, którzy tym samym sposobem grają co najmniej od Carphi. Na Dionie wiadomo, że też układali polecenia korzystając z planera i podglądu poleceń. Coś chyba kuleją Twoje znajomości, skoro nikt nie zechciał Ci tego wytłumaczyć o_O
Oszustwa, nie da się trafić dwóch poleceń w tą samą sekundę...
 
Jako że czuję się wywołany do tablicy to linkuję vol.2. Zrobione w nocy o północy na przycinającym laptopie i kiepskim internecie.
Śpieszę również poinformować, że do takiego nałożenia polecenia jedno na drugie używa się trzech rzeczy (i uwaga, uwaga, szokująca wiadomość: żadna z nich to nie jest bot!):
1. Planer ataków
2. Zarządca
3. GRCTools (do pobrania pod tym linkiem)

:)

Jak ma się chociaż odrobinę chęci to - lepiej lub gorzej - zrobi to każdy. Ale wiadomo że łatwiej mieć incydent na forum i tłumaczyć sobie, że inni grają na nielegalnym oprogramowaniu.

Gdyby okazało się, że to co dzieje się na filmie jest za trudne i masz dodatkowe pytania co tam się dzieje, to proszę o priv, a w ogóle najlepiej kontaktuj się ze swoimi kolegami z lisów, którzy tym samym sposobem grają co najmniej od Carphi. Na Dionie wiadomo, że też układali polecenia korzystając z planera i podglądu poleceń. Coś chyba kuleją Twoje znajomości, skoro nikt nie zechciał Ci tego wytłumaczyć o_O
Ech tera to wszystko podane na tacy, gdzie te czasy jak jedyny outdated poradnik był od jakiegoś kronikarza.
 

DeletedUser35664

Guest
Ja pamietam jak nie odpowiedzialnie poprowadził rozbiórkę i oddał złotą frontówke „burek” osobie która nigdy go nie powinna dostać. Po tygodniu już była czerwona.
 

DeletedUser35664

Guest
Dbałem o Burka na równi z Tobą, wstając w nocy po to by rzucić Ci ochro na sekundę. Deffa też miałeś na zawołanie i oddałeś to City jakiemuś Agrestowi co po tygodniu oddał bo mu się przysnęło na mieczyki.
Decyzja o oddaniu mu tego miasta była nieodpowiedzialna.

W moich rękach wykręciłoby nie jedno kk/pkt pw. Nigdy bym nie pozwolił aby Sigma wzięła je jak swoje.
Popełniłeś wtedy straszliwy błąd taktyczny Darek
 
również dziękuję, zarówno sojusznikom, jak i przeciwnikom. Jak co świat, wiele wspaniałych znajomości i dużo śmiechu :D
I do zobaczenia! Choć na pewno nie prędko :>;)
 

DeletedUser35664

Guest
Ja Dziękuje wszystkim 60tkom.
Gdyby nie Wy do tej pory wisiałbym w profilu HiS jako dumny rekrutant.
Przysięgam, znajdę Was.

Chciałbym też przy okazji mame Bano z tego miejsca pozdrowić. Będę tęsknił.

I tradycyjnie dziękuje za wspólne zdjęcie wraz z częścią sojuszy.

2E226098-86EF-48B6-9E63-30942BD8BB42.jpeg
 
Ja nikomu nie dziękuję. Z Greposzrotami się nie gada.
(Tak, tak, cieszcie się że z dużej litery - mam dobry dzień)
 

DeletedUser35664

Guest
Weź ich do chrzanu zagoń Haszku najświętszy a nie się tu litujesz.

Nie zmieniaj rozkładu jazdy
 
Do góry