Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

Idąc tym tropem to da Yavusy, Mazury, erguny, Hopolici, droidzi itd. itp.
Grałam w wielu sojuszach i mam swój nick.
Nie mam pojęcia dlaczego tak głupowato na forum ogólnym przyjęło się. Chyba zwyczajnie zamiłowanie do hejtu przez graczy. Taka moda grepolisowa.
Natomiast ergun sojka nigdy nie robił, więc zły przykład. "Lisy" de facto też po hopku są(kto wie, ten wie xD). A droidzi to nie wiem do kogo nawiązanie? Do "[...]dranoid"? xD
 
Ej turek czemu nie masz sojuszu?xD Co cie na heheszki zebrało jak przegrałes serwer i zostawiles swoich ludzi.
Ja przegralem 1 serwer ty przegrales 2 serwery z MDG. Wiec troche bawi wypominanie przegranej gdy sie lanie dostawalo wiecej razy. To normalna rzecz czasem przegrac zwlaszcza jak przegrana byla przez zdrade rady i liderow a nie w walce. No ale jestescie znani tylko z przekretow i wyzywania matek na DC.
 
Ja przegralem 1 serwer ty przegrales 2 serwery z MDG. Wiec troche bawi wypominanie przegranej gdy sie lanie dostawalo wiecej razy. To normalna rzecz czasem przegrac zwlaszcza jak przegrana byla przez zdrade rady i liderow a nie w walce. No ale jestescie znani tylko z przekretow i wyzywania matek na DC.

Mnie troche bawi,ze ja na tych dwoch serwach stracilem jedno miasto (brawo icek) ,a ty 30 na nasza tylko rzecz.
Znani jestesmy z wielu rzeczy,ale rzucenie cie na kolana na pewno tez mile wspominamy.
 
Do góry