Onchesmos - rozmowy o świecie i nie tylko

Bo mi to miasto niepotrzebne,a wy i tak z hisem pracujecie więc raczej nie gracie żeby wygrać, tylko dla zabawy,no chyba że 90%waszego soja zostanie na lodzie
Kolejny raz piszę, że wchodziliśmy razem, gramy razem koejny już świat(dwa czy trzy his grał w aferze). Weszliśmy w różnych sojuszach wyłącznie datego, że chciałem z Aferą(z której są tu 4 osoby) pograć na czerwonym morzu zamiast zaczynać na m55 w 80 osób z linku.

trochę strzał w kolano z tymi fejkami, mogliście się dogadać jak od tygodnia pisałem w sprawie waszych graczy zamiast nasyłać na mnie jakies sfrustrowane słupy ale chyba zaczynacie rozumieć :>
 
Ostatnia edycja:
Kolejny raz piszę, że wchodziliśmy razem, gramy razem koejny już świat(dwa czy trzy his grał w aferze). Weszliśmy w różnych sojuszach wyłącznie datego, że chciałem z Aferą(z której są tu 4 osoby) pograć na czerwonym morzu zamiast zaczynać na m55 w 80 osób z linku.

trochę strzał w kolano z tymi fejkami, mogliście się dogadać jak od tygodnia pisałem w sprawie waszych graczy zamiast nasyłać na mnie jakies sfrustrowane słupy ale chyba zaczynacie rozumieć :>
Sfrustrowane, weź wyluzuj, to tylko gra,po za tym jesteś manipulant i tyle w temacie
 
YAROD jak to tylko gra to po co mi sojusz fejkowaliście? Teraz płacz, bo nie wiecie co się dzieje ale jak spamowaliście mi po sojuszu ogniami to było super :>
Mogę powrzucać screeny co pisałem ja do was przez tydzień nim poszła odpowiedź i co pisali wasi gracze w tym samym czasie? :>
1671465347850.png
Teraz proszę się nie "żalić" i mnie nie obrażać po norwesku bo mam ziomka z Bergen co mi wszystko wytłumaczy :>
 
YAROD jak to tylko gra to po co mi sojusz fejkowaliście? Teraz płacz, bo nie wiecie co się dzieje ale jak spamowaliście mi po sojuszu ogniami to było super :>
Mogę powrzucać screeny co pisałem ja do was przez tydzień nim poszła odpowiedź i co pisali wasi gracze w tym samym czasie? :>
View attachment 15765
Teraz proszę się nie "żalić" i mnie nie obrażać po norwesku bo mam ziomka z Bergen co mi wszystko wytłumaczy :>
Sami przed chwilą płakaliście że dostajecie fejki, przez to że ja po kimś latam ogniami. I żebym najlepiej przestał
 
YAROD jak to tylko gra to po co mi sojusz fejkowaliście? Teraz płacz, bo nie wiecie co się dzieje ale jak spamowaliście mi po sojuszu ogniami to było super :>
Mogę powrzucać screeny co pisałem ja do was przez tydzień nim poszła odpowiedź i co pisali wasi gracze w tym samym czasie? :>
View attachment 15765
Teraz proszę się nie "żalić" i mnie nie obrażać po norwesku bo mam ziomka z Bergen co mi wszystko wytłumaczy :>
Widać nie słyszeli nigdy o Epidamosie
 
YAROD jak to tylko gra to po co mi sojusz fejkowaliście? Teraz płacz, bo nie wiecie co się dzieje ale jak spamowaliście mi po sojuszu ogniami to było super :>
Mogę powrzucać screeny co pisałem ja do was przez tydzień nim poszła odpowiedź i co pisali wasi gracze w tym samym czasie? :>
View attachment 15765
Teraz proszę się nie "żalić" i mnie nie obrażać po norwesku bo mam ziomka z Bergen co mi wszystko wytłumaczy :>
nie znam go jbc
 
Gra grą ale pamiętajmy że po drugiej stronie też siedzi człowiek,WSZYSTKIM GRACZOM NASZEGO SERWERA SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT,
 
Sami przed chwilą płakaliście że dostajecie fejki, przez to że ja po kimś latam ogniami. I żebym najlepiej przestał
Ani razu nikomu nie mówiłem żebyś przestał. I nikt nie płakał, zapytałem czemu nas fejkują, powiedzieli że ty to robisz od półtora miesiąca i tyle, po tej wiadomości poszła odpowiedź w ich stronę nie twoją.
dokładnie jak ponczoch napisał.
Diabeł różnica polega na tym że ty tymi "fejkami"zrobiłeś więcej pw niż ich połowa sojuszu a oni wala po złości .Tak jak miałem po 3/4 ognie od ofonow.
 
YAROD jak to tylko gra to po co mi sojusz fejkowaliście? Teraz płacz, bo nie wiecie co się dzieje ale jak spamowaliście mi po sojuszu ogniami to było super :>
Mogę powrzucać screeny co pisałem ja do was przez tydzień nim poszła odpowiedź i co pisali wasi gracze w tym samym czasie? :>
View attachment 15765
Teraz proszę się nie "żalić" i mnie nie obrażać po norwesku bo mam ziomka z Bergen co mi wszystko wytłumaczy :>
Mam nadzieje że tą julke konkretnie tam wyjaśniacie bo z tych berserków nie znam bardziej irytującej postaci która potrzebuje
cytując młode pokolenie grepo grajków ORO >_<
 
Słabo, wszystkiego dobrego w nowym roku świry. Oby Wam się wiodło i wszystkie Wasze plany zostały zrealizowane ze 100% skutecznością. Przede wszystkim zdrowia. Bo bez tego nic się nie da osiągnąć:) Trzymajcie się cieplutko w tym roku :)
 
Do góry