Onilne-Offline

  • Rozpoczynający wątek mako1997
  • Data rozpoczęcia

Czy aktywność to dobry pomysł

  • Tak

    Głosy: 66 84,6%
  • Nie

    Głosy: 11 14,1%
  • Obojętne

    Głosy: 1 1,3%

  • W sumie głosujących
    78
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
proponuje wprowadzić w sojuszach takie coś jak aktywność
Jeżeli członek sojuszu gra teraz niech pod jego nazwa bedzie czy aktualnie gra czy jest offline
Co wy na to?
 

DeletedUser

Guest
Tak, pod warunkiem że tylko założyciel miałby do tego dostęp.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł,a dlaczego tylko założyciel soja,niech kazdy widzi kto jest dostepny,kto gra, a kto nie:)
 

DeletedUser

Guest
Patent z przyjaciółmi byłby dobry: komu ufasz, temu udostępniasz takie informacje. A założyciel i liderzy swoją drogą.
 

DeletedUser

Guest
Taki pomysł znacznie by ułatwił komunikację i zgranie ale żeby było jako np.dodatkowa funkcja (takie coś jak - "wiadomość masowa" czy jakoś tak to się nazywało...)
 

DeletedUser

Guest
Popieram jeśli będzie to dla szefa sojuszu, a od szybkiego kontaktu jest gg/skype ;D
 

DeletedUser

Guest
Będzie mieć moje poparcie po wprowadzeniu ulepszeń podanych przez Vwoo i Kurczaka ;)


Taka opcja dostępna dla każdego jest... błędem. Krety są jednym z powodów :)
 

DeletedUser

Guest
owszem jestem za, ale tylko wtedy kiedy dostęp do tego będą mieli tylko założyciele, liderzy i przyjaciele (a lista przyjaciół to już inna sprawa)
 

DeletedUser

Guest
A dlaczego tylko założyciel i liderzy? Wypaczyłoby to sens tego...
 

DeletedUser

Guest
to jest zbyt duża pożywka dla kreta, atakowanie kiedy jesteś offline. Tylko dla Liderów, Założycieli i przyjaciół, tyle naprawdę wystarczy, nie każdy musi wiedzieć że jesteś online czy offline, tylko można sobie zaszkodzić
 

DeletedUser

Guest
no właśnie, a słyszałeś o kretach w sojuszu ? Siedzą w sojuszu i pilnują sytuacji, informują wrogi sojusz. Dlatego widoczność online powinna być tylko dla założycieli i liderów
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie - czemu ktoś ma widzieć czy jestem czy nie
to mój wybór ujawnić się jak ktoś pisze wiadomość lub mówić później
że sie nie było :D:D:D

a tak to wszystko na tacy - i dodatkowo kto powiedział że się ufa liderowi sojuszu czy założycielowi?

można zaufać sąsiadowi z którym się współpracuje i tyle
jak ktoś chce wiedzieć czy ktoś jest to pisze wiadomość ktoś nie odpowiada to tak jakby go nie było i tyle ..
 

DeletedUser

Guest
można zaufać sąsiadowi z którym się współpracuje i tyle

no ja prędzej zaufałbym założycielowi niż sąsiadowi. informacja dla założyciela o tym czy dana osoba jest czy nie bardzo by się przydała w kierowaniu sojem.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, ale wgląd do tego kto jest aktualnie przy komputerze w grze mógłby mieć każdy. A co do tych kretów to chyba każdy powinien wiedzieć kogo zaprasza.
 

DeletedUser

Guest
myślisz że sprawdzenie historii gracza na grepostats wystarczy ? to jesteś w błędzie, nikt nie wie jak sytuacja wygląda w życiu prywatnym, czy jakiś zaufany gracz nie ma syna, babki, kuzyna, ojca, matki w sojuszu z którym toczymy wojnę. Jeżeli ktoś się postara to wsunie swojego kreta do sojuszu wroga
 
Status
Zamknięty.
Do góry