[To nie błąd] opór przy podnoszeniu siły

  • Rozpoczynający wątek Dared
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
być może moja wiedza na temat tej gry jest niewystarczająca lub serwer pl ma trochę inne zasady ale już 2 razy spotkałem opór w wiosce rolniczej podczas podnoszenia siły w czasie gdy ich nastrój wynosił między 61 a 65...
do tej pory wydawało mi się że powyżej nastroju 60 szansa na opór jest zerowa, więc proszę kogoś kompetentnego o wyjaśnienie mi tej kwestii...
 

DeletedUser77

Guest
Szansa na stawienie oporu jest nawet przy nastroju równym 70%
Jest to procentowa szansa i losowo to jest generowane podczas każdego ataku/wzmacniania wioski.
Polecam opracować Dyplomację, która zmniejsza prawdopodobieństwo stawienia oporu przez wioskę.
 

DeletedUser

Guest
znajdę gdzieś spis tych szans dla poszczególnych przedziałów ?
lub czy te wartości wzrosły jakoś przy którejś zmianie wersji ?
 

DeletedUser

Guest
Nastrój wpływa na Twoje szczęscie, będące czynnikiem w każdej bitwie. Może ono przyjmować wartości od -30 do +30. Jest ono zawsze wskazywane z punktu widzenia atakującego. Jeżeli agresor ma nastrój +30% oznacza to, że zdolności do walki atakujących jednostek są wyższe o 30%.

Chodzi ci o coś takiego?
Bo tak jest opisane na wiki grepolis.
 

DeletedUser

Guest
to ja mam inne pytanie iloma jednostkami trzeba zatakować żeby straty były minimalne przy podnoszeniu siły i ile trwa to podnoszenie siły,
prosze o szybką odpowiedz a dodam że siła wynosi 19 a nastruj 66
 

DeletedUser528

Guest
być może moja wiedza na temat tej gry jest niewystarczająca lub serwer pl ma trochę inne zasady ale już 2 razy spotkałem opór w wiosce rolniczej podczas podnoszenia siły w czasie gdy ich nastrój wynosił między 61 a 65...
do tej pory wydawało mi się że powyżej nastroju 60 szansa na opór jest zerowa, więc proszę kogoś kompetentnego o wyjaśnienie mi tej kwestii...

Nastrój wpływa na Twoje szczęscie, będące czynnikiem w każdej bitwie. Może ono przyjmować wartości od -30 do +30. Jest ono zawsze wskazywane z punktu widzenia atakującego. Jeżeli agresor ma nastrój +30% oznacza to, że zdolności do walki atakujących jednostek są wyższe o 30%.

Chodzi ci o coś takiego?
Bo tak jest opisane na wiki grepolis.

Z tego co napisane wnioskuję że o to chodzi zamim będzie dyplomacja polecam zmieniać wioski i nie atakować tej samej kilka razy dzięki temu ryzyko buntu będzie mniejsze
 
Status
Zamknięty.
Do góry