[Ulepszenie] Opcje za złoto w wydarzeniach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24848
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się z poniższą opinią?

  • Tak

    Głosy: 11 57,9%
  • Nie

    Głosy: 7 36,8%
  • Wstrzymuję się od głosu

    Głosy: 1 5,3%

  • W sumie głosujących
    19

DeletedUser24848

Guest
W wielu wydarzeniach są opcje za złoto. Przykład: Grepolimpia-Za 50 sztuk złota można było przyśpieszyć rekrutacje,a w takich wydarzeniach jak:Tracki podbój,Bitwa o Troję czy Przywódca Rzymu za złoto można było uleczać żołnierzy i ich kupować.Proponuję aby w tego typu wydarzeniach nie było opcji za złoto ponieważ jacyś maniacy którzy mają po 2000 sztuk złota wszystko wydawają i zdobywają 1 miejsca albo 2 czy 3.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Opcje za złoto w wydarzeniach

To jak mnie nazwiesz jak ja mam 20000 złota i zdobywam 1 lub 2 albo 3 miejsce?
Prze-maniak?
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Opcje za złoto w wydarzeniach

Nie do końca o to mi chodziło.Miałem na myśli to że goście którzy mają full złota mają większe szanse a ludzie którzy nie mają złota nie mają szans żeby cokolwiek wygrać.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Opcje za złoto w wydarzeniach

No i co w związku z tym? Mają kasę, Inno zapewnia im rozrywkę na którą mogą wydać, to co im będziesz bronił? Jedni i drudzy są zadowoleni, więc nikt Ci tego nie zmieni.


PS: A bez ankiety, to ten temat nawet nie ma racji bytu.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Opcje za złoto w wydarzeniach

Hmm..... Pierwszy raz się z tobą trochę zgodzę, skoro event jest dla graczy to niech będą jakieś dobre strony tego, że na przykład weźmiesz to to potem nie możesz tego, bo wojaków mało itp itd.... No ale z drugiej strony sam używałem złota na event, więc ja osobiście będę za, jeżeli w propozycji będzie ograniczenie na ulecz natychmiast czy zakręć jeszcze raz kołem za tyle i tyle złota.

Dlatego moim zdaniem powinno być ogrniczenie, np że możesz tylko 1 czy 2 razy dziennie uleczyć wojsko czy zakręcić jeszcze raz kołem, wtedy z eventu będą się cieszyć wszyscy i każdego na takie coś będzie stać, a inno też tam swoje hajsy zarobi i wszyscy będą szczęśliwi.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Opcje za złoto w wydarzeniach

Pisać sobie możesz, ale to i tak nie zmieni tego.
Eventy głównie są z myślą o tym aby zarobić- i właśnie to robią.
Nie ma opcji, że dadzą Ci bez możliwości bostowania czegoś na czym nie zarobią- proste :)
Głos na nie.
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: Opcje za złoto w wydarzeniach

Ja tez ostatni event troszke pozlocilem,ale bonusow a nie dla tego smiesznego rankingu.
I najlepsze jest to ze cos tam zlocilem i w ostatni dzien eventu mialem ogolne miejsce 288:)
Czyli mozna sobie pomyslec ilu gra na zlocie.
Ta opcja sie nie zmieni takze mozemy tylko sobie tutaj podyskutowac.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Opcje za złoto w wydarzeniach

Co do poprzedniego eventu, to wszystko zależało od podejścia i czasu. Jeśli ktoś miał czas robić misje co cztery godziny, szczególnie kilka pierwszych, to mógł spokojnie zrobić mnóstwo punktów bez przesadnego złocenia. Sam zacząłem tak robić po zrobieniu całego eventu (pokonanie wszystkich pól) i zebraniu kilku znaczących bonusów i miejsce zająłem znacznie wyższe...a złota użyłem może podczas trzech, czy czterech dni do jednorazowego wskrzeszenia armii...więcej się nie opłacało po prostu.

Jak widać można i bez tego zdobyć dobre miejsce w rankingu. Jednak to było na wymierającym świecie i można było powalczyć o zwycięstwo w evencie zamiast zbierać bonusy...na innych światach, przed cudami, pewnie priorytety były zupełnie inne.
 
Do góry