opera + błąd mapy

  • Rozpoczynający wątek szymektolec
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Sprawdzone na dwóch komputerach, jeden XP, drugi Vista, w różnych miejscach świata. Przeglądarka - Opera.
Przy oglądaniu na mapie wysp po przesunięciu się w prawo (dziwna rzecz że tylko w prawo) w pewnym momencie znikają nagle wszystkie polisy, zostają gołe wyspy włącznie z "moją" wyspą. Co dziwne, po przesunięciu mapy jeszcze dalej na kolejnych wyspach wszystkie polisy widać, po powrocie na "moją" - zero. Co dziwne - nazwy innych wiosek po najechaniu "w ciemno" myszka podświetlają się. Pomaga tylko odświeżenie mapy. Chaiałem oszukać mapę, podjechałem do góry parę wysp i wtedy w prawo - nie dało się, znikło
Jest to problem, ponieważ chciałbym widzieć co się dzieje na wyspach obok mnie, i kogo wybrać sobie do okupacji, a nie mogę, nie da się, polisy znikają.
Problem na IE nie występuje. W Operze nie mam żadnych gestów myszy ani nic takiego. Świat Alfa.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli problem NAWET na IE nie występuje to widać, że to coś z Operą.
*Polecam najpierw wywalić pamięć podręczną.
*Reinstal Opery (najnowsza wersja)
*Przesiadkę na FF na którym wszystko śmiga jak talala
 

DeletedUser

Guest
ja miałem to jakiś czas potem się samo skończyło
 

DeletedUser

Guest
U mnie wygląda to podobnie , z tym, że po chwili polis się pojawiają widocznie net tak chodzi, że opóźnia przesyłanie danych (wolno się ładuje)

yooreck z filmiku wynika, że ma najnowszą wersję Opery, poza tym zgadzam się na FF ta gra chodzi całkiem lepiej bo porównywałem;)
 

DeletedUser

Guest
Ja gram na Internet Explorer i nadal nie został usunięty bład mapy za to widze support usunął mój temat ze zgłoszeniem błedu .Od początku gry kupuje premium.I to duzo kasy w to ładuje.DLATEGO NIE PROSZĘ TYLK ZĄDAM ABY NBAPRAWIC TA USTERKE.I jesli ten post znowu zostanie usuniety bez naprawy mapy na swiecie gamma to napiszę skarge do włascicieli na górze w Niemczech ze support potrafi tylko karac i usówąc posty a nie potrafi od tylu miesiecy naprawić błedu.

PŁACE I WYMAGAM ABY ---KLIKAJĄC NA SASIEDNIA WYSPE NA MAPIE DUŻEJ OBRAZ POKAZYWAŁ MI TA WYSPE A NIE KILKA WYSP DALEJ WYBRANYCH LOSOWO.

To jest karygodne zachowanie aby usówac posty i tematy w takich sprawach gdy chodzi o polepszenie gry.Nie jedna osoba zgłasza Wam ten problem od paru miesięcy a Wy nic z tym nie robicie.

POZDRAWIAM I NAPRAWDE NIE CHCE ROBIC DYMU TYLKO NIE LUBIE JAK NIE JESTEM WYSŁUCHANY I SIE USÓWA MOJE POSTY,A TEMAT CO ZGŁOSIŁEM NIE ZOSTAŁ NAPRAWIANY.
 

DeletedUser

Guest
Przepraszam bardzo czy ktos to czyta z działu technicznego?Kiedy bedzie naporawiona ta usterka co trwa juz około 3 miesięcy i była zgłaszana wielokrotnie?
 
Do góry