Oznaczanie miast kolorami

  • Rozpoczynający wątek MgrArab
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem w życie tej propozycji ?


  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam propozycje dotyczącą oznaczania poszczególnych (swoich i innych graczy) miast na mapie kolorami. Teraz możemy przypisywać kolory tylko wszystkim miastom danego gracza lub całemu sojuszowi, jednak uważam, że oznaczanie tylko wybranych miast danym kolorem się sporej liczbie osób przyda, a jeśli komuś się to nie przyda to na pewno nie zaszkodzi. Byloby to przydane do oznaczania miast innych graczy np. miasta biremowe oznaczam na bialo, ogniowe na czerwono itd. Wystarczyloby spojrzeć na mape i wiesz gdzie kto co ma...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Mam propozycje dotyczącą oznaczania poszczególnych (swoich i innych graczy) miast na mapie kolorami. Teraz możemy przypisywać kolory tylko wszystkim miastom danego gracza lub całemu sojuszowi, jednak uważam, że oznaczanie tylko wybranych miast danym kolorem się sporej liczbie osób przyda, a jeśli komuś się to nie przyda to na pewno nie zaszkodzi.

Nie ma potrzeby. Zawsze możesz sobie po prostu pamiętać ID miasta
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Nie ma potrzeby. Zawsze możesz sobie po prostu pamiętać ID miasta

Byloby to przydane do oznaczania miast innych graczy np. miasta biremowe oznaczam na bialo, ogniowe na czerwono itd. Wystarczyloby spojrzeć na mape i wiesz gdzie kto co ma...
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Nie potrzebne. Już mamy taką funkcję i nie ma potrzeby jej zmieniać.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Byloby to przydane do oznaczania miast innych graczy np. miasta biremowe oznaczam na bialo, ogniowe na czerwono itd. Wystarczyloby spojrzeć na mape i wiesz gdzie kto co ma...

Równie dobrze i szybko można sporządzić sobie listę z BB-code miast i rozpiskę ich :) Jedno kliknięcie i jesteś w mieście które chcesz obejrzeć :) Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Dałem na nie ale chciałem dać na obojętne. Możesz wykorzystać funkcję z zapisywaniem miejsc. Np zapisujesz miejsce gdzie wiesz, że znajduje się miasto biremowe wroga i opisujesz w nazwie "biremy" lub jakimś skrótem dla Ciebie czytelnym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

A mi się pomysł podoba, można w podglądzie mapy zobaczyć gdzie sojusznicy mają jakie wojska i łatwiej ogarnąć jakim wojskiem dysponujemy poprzez oznaczanie miast kolorami.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Mnie tez sie ten pomysl podoba, znacznie to prostsze niz robienie zapiskow, czy zasmiecanie sobie pamieci. gra ma byc przyjemnoscia a nie meczarnia, a taka jest zapisywanie setek miast i ich profilu. Majac mozliwosc zaznaczania mozemy tez blyskawicznie wprowadzac zmiany jesli widzimy ze profil danego miasta sie zmienil.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Mi bardzo przydałaby się taka funkcja.Z obecnej też w szerokim stopniu korzystam,aż kolorów brak.Jestem za.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Według mnie jest to zbędne mi wystarczy oznaczenie kolorem tylko graczy lub sojuszy jeśli interesuje mnie jakieś miasto to zapisuję je w notatkach ale jeśli ma to komuś ułatwić grę to jestem za.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Nie potrzebne. Już mamy taką funkcję i nie ma potrzeby jej zmieniać.

Jesli ja dobrze rozumiem to w tej propozycji chodzi o to zebym mogl zaznaczyc sobie jako gracz a nie sojusz np 100 miast wroga jeden kolor jesli to miasta biremowe, na inny ogniowe, jeszcze inny deff lad itp itd. takiej funkcji nie ma. Ciezko to robic przez notatnik.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Jesli ja dobrze rozumiem to w tej propozycji chodzi o to zebym mogl zaznaczyc sobie jako gracz a nie sojusz np 100 miast wroga jeden kolor jesli to miasta biremowe, na inny ogniowe, jeszcze inny deff lad itp itd. takiej funkcji nie ma. Ciezko to robic przez notatnik.

Chodzi chyba o to, abyś mógł oznaczyć konkretne miasto.
 
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Fajnie by było po odznaczać różne miasta ogniowe biremowe czy też deff innych graczy zwłaszcza jak mamy ich wiele w pobliżu swoich miast ale czy kolory to dobry pomysł? mamy już kilka kolorów zajętych - czerwony, zielony , niebieski i żółty, do tego dochodzą pewnie jeszcze pozaznaczani inni gracze a ich odcienie mogę się czasami nam pomylić wiec może oznaczenia literowe???
Pomysł generalnie dobry więc głosuję na na TAK
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Oznaczanie miast kolorami

Byloby to przydane do oznaczania miast innych graczy np. miasta biremowe oznaczam na bialo, ogniowe na czerwono itd. Wystarczyloby spojrzeć na mape i wiesz gdzie kto co ma...

Nie byłam przekonana do tego, ale to mocny argument.
Może się przydać.
Jestem więc na tak.

P.S.
Dodaj ten wpis do pierwszego postu, bo wiele osób nie czyta tematu do końca tylko klika.
A ten argument może przeważyć na korzyść :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry