[Forum] Płeć

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21321
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem propozycji ?


  • W sumie głosujących
    44

DeletedUser21321

Guest
Witam, mała propozycja ... Wchodząc w profil użytkownika forum widzimy plac.png i tak samo w przypadku wybrania przeciwnej płci, proponuję aby była też forma dla kobiet :D plac2.png
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Płeć

A mi to obojętnie ale mim zdanie powinno zostac tak jak jest bo chodzi ze gracz odpowiedzial a nie....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć

A co jeśli ktoś nie podzielił się jaką ma płeć? Będzie odpowiedziało ?
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Płeć

A co jeśli ktoś nie podzielił się jaką ma płeć? Będzie odpowiedziało ?
Hmm nie pomyślałem, i nie mam pomysłu, ale mogłoby być odpowiedział, oczywiście tylko jeżeli nie podzielił się jaką ma płeć, mimo wszystko moim zdaniem lepiej kiedy osoby które wybrały płeć będą mieli "poprawnie" :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Płeć

Na tak, ta zmiana, niby wizualna, ale nie zaszkodzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć

O ile dobrze kojarzę, to była już taka propozycja, lecz teraz znaleźć jej nie mogę, ale chyba tego nie wprowadzili, bo jakieś tam problemy by były w wprowadzeniu kodu czy coś takiego. Ale mogę się mylić, bo ja to mam skleroze czasem heheh
Wgl proponuję dodanie opcji płci nijakiej, bo w tych czasach to wszystkiego można się spodziewać :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć

Oddzielnie dla mężczyzn, kobiet, gender mężczyzn i gender kobiet ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć

Tiaa...a za chwilę będziemy mieli drugi fejsbuk i 56 płci do wyboru. Patologia...

smiley_emoticons_lol.gif

zazwyczaj na forach przy rejestracji podajesz płeć i jest ona widoczna przy Twoim nicku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć

może być ale i tak to zazwyczaj wiadomo :D chociaż tego na grze nie mogę zatwierdzić iż wiadomo xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć

Drobiazg który za bardzo w oczy się nie rzuca, ale takie szczegóły mają nie raz znaczenie.

UP: Wątpie że taką zmianą przybliżysz forum do FB.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Płeć

Aktualnie żyjemy w takich czasach niestety, że jak wprowadzisz możliwość wyboru płci i ograniczysz to do dwóch, pewnym "oszołomom" może się to nie spodobać i powoduje to więcej problemów, niż pożytku.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Płeć

Aktualnie żyjemy w takich czasach niestety, że jak wprowadzisz możliwość wyboru płci i ograniczysz to do dwóch, pewnym "oszołomom" może się to nie spodobać i powoduje to więcej problemów, niż pożytku.
Znasz na forum kogoś kto jest hmm . np. Obojniakiem ? Poza tym, kobieta i mężczyzna, tyle do wyboru, a kto ma inną, to już jego sprawa :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Płeć

O ile dobrze kojarzę, to była już taka propozycja, lecz teraz znaleźć jej nie mogę, ale chyba tego nie wprowadzili, bo jakieś tam problemy by były w wprowadzeniu kodu czy coś takiego. Ale mogę się mylić, bo ja to mam skleroze czasem heheh
Wgl proponuję dodanie opcji płci nijakiej, bo w tych czasach to wszystkiego można się spodziewać :p

Owszem ,była, sam ją złożyłem , owszem problemy z kodem (czyt. leniwych programistów mają :rolleyes:) , ja siłą rzeczy jestem na tak ,bo jak zauważysz "twoja koleżanka odpowiedział" ,czujesz się trochę nieswojo,nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Płeć

Oczywiście, że jestem za taką propozycją. Sama się trochę denerwuję, że widzę, jakbym pisała jako mężczyzna.
 
Do góry