[Naprawiony] Pakty (wersja mobilna)

  • Rozpoczynający wątek Returon
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. W wersji mobilnej, okno sojuszu > zakładka pakty jest błąd. Zamiast wyświetlonych nazw sojuszy, z którymi nasz sojusz ma pakt, wyświetla się nazwa naszego sojuszu. Zamiast naszej nazwy powinny być nazwy sojuszy, z którymi współdzielimy pakt. Dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że błąd zostanie szybko rozpatrzony i naprawiony. Pozdrawiam.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Pakty (wersja mobilna)

Nie jestem w stanie powtórzyć tego błędu. Po wejściu w zakładkę Sojusz > Pakty > Wszystkie pakty wyświetla się nazwa sojuszu, z którym mam pakt. Czy mógłbyś proszę podesłać screena, żeby sprawdzić jak to wygląda u ciebie?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Pakty (wersja mobilna)

Hehe...a ja potwierdzę. Mam kilka paktów. Jeden wyświetla się normalnie, a reszta, to jest nazwa mojego sojuszu. Screena podeślę Ci za chwilę jak uda mi się go zrobić:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pakty (wersja mobilna)

1z20xu9.png
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Pakty (wersja mobilna)

A to już nie będę wrzucał, bo widzę, że już jest. Choć muszę przyznać, że u mnie jest trochę lepiej i jeden pakt się normalnie wyświetla, a reszta jak na załączonym powyżej obrazku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pakty (wersja mobilna)

Błąd występuję już od dłuższego czasu i do tej pory nikt go nie zgłosił, więc postanowiłem ja :)
Najgorzej jest przy rozwiązywaniu paktu, bądź sprawdzaniu dokładnej daty powstania paktu.
I jak tu się nie pomylić...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Pakty (wersja mobilna)

Trzeba wejść na wersję przeglądarkową i tam nie ma takiego problemu na szczęście.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Pakty (wersja mobilna)

Bardzo dziękuję :) Częściowo udało się to powtórzyć, po zrobieniu paktów z 4 innymi sojuszami nazwa jednego jest taka sama, jak mojego sojuszu, pozostałe wyświetlają się normalnie. Nie jestem pewna od czego to zależy, ale zgłosiłam błąd do techników.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Pakty (wersja mobilna)

Coś musi wpływać na to, skoro u Returon problem występuje ze wszystkimi paktami, u mnie z trzema, natomiast u Ciebie tylko z jednym. Sami pewnie jednak do tego nie dojdziemy, co jest problemem.
 
Do góry