Pegas - rozmowy o świecie i nie tylko.

no to witam na pokładzie,widząc na olousie po ilości wydanego złota,to nawet każdy cieniutki bolek,byłby lepszy od ciebie,bez urazy,ale nie mi ,ani tobie oceniać naszą grę:)
Na Olousie byłem pierwsze 5 dni, jak wróciłem po miesiącu to już Was nie było. Więc ocenić Was i Wasze poczynania można w bardzo prosty sposób. Zacznij szanować swój nick i ludzi z którymi grasz, ich poświęcony czas i pieniądze bo już niewiele brakuje Ci do porównań z DominoDomino.
 
Kto w top 15 prócz derfe się tutaj złomował xd ? Najwięcej złomują się Relaksy, ale przy obecnych zmysłach to słaby deal.
D r f e. Drfe. 4 litery, prosty nick. Mógłbyś się już nauczyć czytać i pisać, zamiast wyliczać mi złom. Będzie jeszcze nie jeden, kup odpowiednią maść póki czas.
Jestem przekonana, że śpioszki również uprawiają regularny złom, na małą skalę, bo strategia ogranicza, ale jednak nie wychodzicie z sojuszy bez powodu, co?
Złomnik wszedł na stałe do kanonu gierki, niestety, było o tym pisane sto tysięcy razy. Ale tak, tak. Wiemy, że pan gołompek tępi patologie grepo (ten priv XDDDDD), więc kumam oburzonko.
 

DeletedUser32517

Guest
Wiedziałem że mogę za wczasu przygotować ten obrazek! :D
C-658VsXoAo3ovC.jpg
 
D r f e. Drfe. 4 litery, prosty nick. Mógłbyś się już nauczyć czytać i pisać, zamiast wyliczać mi złom. Będzie jeszcze nie jeden, kup odpowiednią maść póki czas.
Jestem przekonana, że śpioszki również uprawiają regularny złom, na małą skalę, bo strategia ogranicza, ale jednak nie wychodzicie z sojuszy bez powodu, co?
Złomnik wszedł na stałe do kanonu gierki, niestety, było o tym pisane sto tysięcy razy. Ale tak, tak. Wiemy, że pan gołompek tępi patologie grepo (ten priv XDDDDD), więc kumam oburzonko.
4 litery to bardzo dużo
 
D r f e. Drfe. 4 litery, prosty nick. Mógłbyś się już nauczyć czytać i pisać, zamiast wyliczać mi złom. Będzie jeszcze nie jeden, kup odpowiednią maść póki czas.
Jestem przekonana, że śpioszki również uprawiają regularny złom, na małą skalę, bo strategia ogranicza, ale jednak nie wychodzicie z sojuszy bez powodu, co?
Złomnik wszedł na stałe do kanonu gierki, niestety, było o tym pisane sto tysięcy razy. Ale tak, tak. Wiemy, że pan gołompek tępi patologie grepo (ten priv XDDDDD), więc kumam oburzonko.
Dobra jak będę potrzebował sobie transy ubić to dam znać ci na priv następnym razem. Widać lubisz to :rolleyes: A tak serio to w top15 jesteś bodajże jedynym złomiarzem więc stwierdziłem tylko fakt, bólu 4 liter nie mam bo zapewne jakby ktoś u nas miał złote to też byśmy je wykorzystali na maxa.

Pozdrawiam cieplutko dełfe
 
Podobno ceny na skupach złomu biją rekordowe wartości ;) A tak na serio to taktyka jak każda inba.Jedni walą festyny, inni Igrzyska, a trzeci złomują nic w tym złego. Mi osobiście szkoda mozolnie budowanego woja na złom, a i korzyści wątpliwe przy okazjonalnym złomowaniu. Chyba, że ktoś działa hurtowo ale to strasznie nudna gra musi być z samym złomem i patrzeniem w rankingi :rolleyes:
 

DeletedUser32517

Guest
No w sumie... zwłaszcza przy obecnych zmysłach... raczej nie realne przebić rekord pw.

Achillesa nie biorę pod uwagę xd
 
Do góry