[Ulepszenie] Personalizacja Forum Sojuszu

  • Rozpoczynający wątek = ARES =
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że zaproponowana modyfikacja funkcji forum okaże się przydatna?

  • Tak. W obecnej formie

    Głosy: 15 75,0%
  • Może się sprawdzić ale trzeba to jeszcze dopracować

    Głosy: 3 15,0%
  • Nie mam zdania - mi się nie przyda

    Głosy: 2 10,0%
  • Absolutnie nie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser

Guest
Witam,

Chciałbym zgłosić postulat wprowadzenia możliwości spersonalizowania forum sojuszu. Obecnie w "funkcjach" jako użytkownik mam możliwość:

- Oznacz forum jako przeczytane
- Oznacz wszystkie fora jako przeczytane
- Checkbox "Obserwuj, czy nie ma nowych wpisów"
- Oraz opcję "Szukaj"

Na podstawie powyższych możliwości mogę określić jedynie czy chcę w ogóle śledzić nowe wpisy czy nie oraz jeśli chcę to manualnie "odznaczać" poszczególne fora.

Przydałoby się wprowadzić następujące rozszerzenie:

- Oznacz forum jako przeczytane
- Oznacz poszczególne fora jako przeczytane (możliwość wyboru)
- Oznacz wszystkie fora jako przeczytane
- Checkbox "Obserwuj, czy nie ma nowych wpisów"
- Checkbox "Automatycznie odznaczaj fora jako przeczytane gdy starsze niż" [Pole do wpisania ilości dni]
- Checkbox "Automatycznie odznaczaj fora jako przeczytane gdy ostatni wpis starszy niż" [Pole do wpisania ilości dni]
- Oraz opcję "Szukaj"

Dlaczego tak?

Jako użytkownik chcę mieć możliwość zaawansowanego zarządzania powiadomieniami ad. nowych wpisów, tj. określenia czy dane konkretne forum przeczytałem, czy jedynie kilka zakładek (np. Obrona, Atak) a inne zostawiam na potem, czy też przeczytałem wszystko. Ponadto chciałbym mieć możliwość odfiltrowania sobie tylko aktualnych tematów lub konkretnych wpisów. Np. Temat "Obrona" jest z 25.03.2013 - wiadomo, że toczy się jakaś dyskusja jeszcze ale moja pomoc się nie przyda bo przez 2 dni zleciało się już tam pół sojuszu. Jak mam powiadomienie o nowym wpisie to sugeruje to, że jest nowy "świeży" temat. Mnie by interesowały tylko te tematy, które są aktualne (czyli założone topiki np. w dniu bieżącym).

Myślę, że powyższe ulepszenie pomoże i zachęci graczy do korzystania z forum sojuszu zwłaszcza tych z większą ilością graczy.

Pozdrawiam,

= ARES =
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Personalizacja Forum Sojuszu

No ciekawa propozycja. Bardzo dużo piszę, często w karczmie i ludzikom, dla których ważne są tylko ataki, obrona, akcje, a nie zabawa, to przeszkadza. Dlatego uważam, że fajnie by było móc zaznaczyć np. nie pokazuj nowych postów w spamie/karczmie czy coś.




Dodaj proszę ankietę, bo jeśli nie dodasz, to za 7 dni będę musiała skasować propozycję.
Wprawdzie były podobne już, ale ta jest fajnie rozbudowana i szkoda, by było ją usunąć ;)
Jeśli nie wiesz jak ją dodać - zapraszam na PW.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Personalizacja Forum Sojuszu

Sadze, ze to pezydatna propozycja przykladowo te nowe "Oznacz poszczegolne fora jako przeczytane". Bardzo fajna propozycja :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Personalizacja Forum Sojuszu

Rewelacja z rewolucją ;) Jedziemy z tym koksem! Głos na tak, bo bardzo łatwo można się pogubić w szczególności jak się dużo dzieje. A te zmiany pozwolą nad wszystkim zapanować. Bardzo przydatne i pomysłowe, gratulacje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Personalizacja Forum Sojuszu

Sisi, zgodnie z twoją sugestią zamieściłem sondę. Mam nadzieję, że dobrze :)

Sonda zawiera następujące odpowiedzi:

1. Tak - Głosujący jest za wprowadzeniem modyfikacji
2. Może się przydać ale trzeba to dopracować - Głosujący jest za tak ale uważa, że coś można dopracować (dla tych co wybiorą tą opcję proszę o info co by zmienili. Dziękuje!)
3. Nie mam zdania - Mi się nie przyda - Jest różnica między "Nie" a "Mi się nie przyda". Ci co uważają, że tego nie potrzebują proszę o wybranie tej opcji by nie zamazywać wyników sondy. :)
4. Absolutnie nie - Jak jest "Tak" to musi być "Nie"
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Personalizacja Forum Sojuszu

Dziękuję.

Teraz już można głosować :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Personalizacja Forum Sojuszu

Głos na tak, myślę że funkcje które proponujesz ułatwią wielu graczom korzystanie z forum sojuszu.
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Personalizacja Forum Sojuszu

Jestem za, może się przydać np. przy akcjach sojuszowych.
 
Do góry