Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

Jako "szef"
Potrafiłem schować dumę i urazę do kieszeni i przyznałem się do błędu i wyciągnąłem do niego rękę na zgodę
A jeśli mój powyższy wpis aż tak poważnie traktujecie xd
To znaczy że w ogóle nie zrozumieliście żartu xd


Jak mogłeś schować dumę i urazę do kieszeni skoro mieliście umowę i ją złamałeś, a potem prosiłeś go by mieć te umowę drugi raz.
Nie ty w tym gronie byłeś od wybaczania.Nie rozumiem tylko po co na privach piszesz jedne rzeczy,a na fo kreujesz się na kogoś innego.
 
Jak mogłeś schować dumę i urazę do kieszeni skoro mieliście umowę i ją złamałeś, a potem prosiłeś go by mieć te umowę drugi raz.
Nie ty w tym gronie byłeś od wybaczania.Nie rozumiem tylko po co na privach piszesz jedne rzeczy,a na fo kreujesz się na kogoś innego.
Haha ale ja nie będę nikomu tłumaczył tego jaki był mój cel pisząc taką wiadomość na priv.
Poza tym ten gość już mi nie odpisał.
I już nie jest priv skoro ją pokazałeś.
Jak sama nazwa wskazuje jest to wiadomość prywatna a skoro jest prywatna to czemu ją pokazujesz ?
I nie , nie boję się tego że ktoś może mieć na mnie "haka" gdzie to wgl jest nic więc jak dla mnie , nie ma jego , nie ma tematu.
I zostawmy to już za sobą , bo i Ja zostawiam.
 
Haha ale ja nie będę nikomu tłumaczył tego jaki był mój cel pisząc taką wiadomość na priv.
Poza tym ten gość już mi nie odpisał.
I już nie jest priv skoro ją pokazałeś.
Jak sama nazwa wskazuje jest to wiadomość prywatna a skoro jest prywatna to czemu ją pokazujesz ?
I nie , nie boję się tego że ktoś może mieć na mnie "haka" gdzie to wgl jest nic więc jak dla mnie , nie ma jego , nie ma tematu.
I zostawmy to już za sobą , bo i Ja zostawiam.


Ale ja pokazałem wiadomość od Skalo, a nie od ciebie.
Wiadomosc prywatna nie usprawiedliwia do pisania w niej takich rzeczy, a potem wyrzekania się jej "bo jest prywatna"
A pokazałem ja po to, ze nastepnym razem pomyslisz trzy razy zanim kogos obrazisz wiedzac jak szybko mozesz ozstac sprowadzony do parteru.
 
Ale ja pokazałem wiadomość od Skalo, a nie od ciebie.
Wiadomosc prywatna nie usprawiedliwia do pisania w niej takich rzeczy, a potem wyrzekania się jej "bo jest prywatna"
A pokazałem ja po to, ze nastepnym razem pomyslisz trzy razy zanim kogos obrazisz wiedzac jak szybko mozesz ozstac sprowadzony do parteru.
Wiesz co no masz rację
Tylko cała historia związana ze mną i ze Skalo miała jeden cel , który sobie osiągnąłem a reszta zadziała się sama
Każdy wtedy zobaczył jaki jest i kim tak naprawdę jest i jaką ma twarz
I tak jak mówię zostawiam ten temat już za sobą , bo nie mam zamiaru poświęcać temu człowiekowi już chociaż gramik mojej uwagi
 
Do góry