Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

Bez kitu, poszukaj sobie gdzieś tam na ostatnich 10 stronach, ktoś pisał (sorry nie pamiętam nicku), że Oszczep was fejkował Fuzje żebyście skracali, bo LD miało szybciej grobowiec. "Bez spocenia" :tf: :tf:
Ale to u was fejkowali co dwie godziny żebyście skróty zaczęli klikać bo nawet tego nie mogliście zrobić, 9 levele sypaliście dłużej niż my latarnie na 10 xd
 
Jakbysmy sie pocili to by nie spali.
No jak o 3 zauważyłeś że my zbudowaliśmy cudaka i fejkowałeś ludzi to chyba nie spałeś XD?
Ale to u was fejkowali co dwie godziny żebyście skróty zaczęli klikać bo nawet tego nie mogliście zrobić, 9 levele sypaliście dłużej niż my latarnie na 10 xd
XD zacytuje:
nawet się nie spocilismy
Rozumiem, że kacperek pisze o Fuzji, a nie o LD. Wnioskując, że się "nie spociliście" to na luziku sypaliście bez napinania się, a jednak Oszczep wstawał i pilnował o 3 w nocy i nie spał. Z tego co wiem to jak nam się wybudował szybciej cudak to was fejkował, wiec nie wiem czy tak bez "spocenia". Drugą kwestią jest, że nikt nie twierdzi, że my się nie staraliśmy was zablokować i aby tego dokonać fejkowaliśmy ludzi żeby skracali.
Natomiast nie wiem co ma nasze fejkowanie do waszego "nie spocenia" xD A że się nam nie udało to jest inną kwestią.
 
Do góry