Pharai - rozmowy o świecie i nie tylko

Minęły niecałe cztery dni odkąd dałem screeny jako dowód, ze Shedow krecił. Po dowiedzeniu się jaki jestem zły,ze shedow sie zmienil,ze druga szansa,trzech stron kłótni, zer to nawet nie jest prawdziwy kret xD - WCZORAJ chłop zaczął rozbierać własnego gracza bez zgody rady.
Po wywaleniu wysłał do nas masa żebyśmy zadeffowali i miasto do oddania. W centrum ex-sojuszu.
To była dość szybka weryfikacja tego kto miał rację.

1671701184298.png
 
Ostatnia edycja:
Minęły niecałe cztery dni odkąd dałem screeny jako dowód, ze Shedow krecił. Po dowiedzeniu się jaki jestem zły,ze shedow sie zmienil,ze druga szansa,trzech stron kłótni, zer to nawet nie jest prawdziwy kret xD - WCZORAJ chłop zaczął rozbierać własnego gracza bez zgody rady.
Po wywaleniu wysłał do nas masa żebyśmy zadeffowali i miasto do oddania. W centrum ex-sojuszu.
Oczywiście polecieliśmy atakami, a nie wsparciami.
To była dość szybka weryfikacja tego kto miał rację.

View attachment 15776
A wstaw od kogo masz wiadomość he he
 
Dobrze robisz, ja też go blokuje bo głupoty na privach wypisuje
Nie no
Wygłupialiśmy się z chłopakami na początku serwera i zablokowaliśmy połowę na wiadomościach
I sobie zapomniałem o tym
Wybacz Oszczep za moją amnezję
Ale ma to swoje plusy mieć taką amnezję
Zwłaszcza w sprawie takiego skalo
Mam nadzieję że chłopak się ogarnął już po tym jak mu nocnego tripa urządziłem ;)
 
Nie no
Wygłupialiśmy się z chłopakami na początku serwera i zablokowaliśmy połowę na wiadomościach
I sobie zapomniałem o tym
Wybacz Oszczep za moją amnezję
Ale ma to swoje plusy mieć taką amnezję
Zwłaszcza w sprawie takiego skalo
Mam nadzieję że chłopak się ogarnął już po tym jak mu nocnego tripa urządziłem ;)
66k pw w obronie, takie tripy możesz i mi robić
 
Do góry