Piraci i wikingowie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7315
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba się wam ten pomysł?

  • tak.

    Głosy: 4 14,8%
  • Tylko piraci

    Głosy: 5 18,5%
  • tylko Wikingowie

    Głosy: 0 0,0%
  • Może być ale z poprawkami(napisz jakie poprawki)

    Głosy: 5 18,5%
  • nie(napisz dlaczego)

    Głosy: 12 44,4%
  • obojętne

    Głosy: 1 3,7%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser7315

Guest
Piraci mogliby atakować statki płynące na wsparcie albo statki atakujące (piraci by atakowali). Przy sobie mogliby mieć też różne surowce.

Wikingowie mogliby atakować miasta.

A oto statki jakie mogliby mieć

statkipiratw.png


grep.png


Mogliby mieć wyspy które można by zdobywać:
wikingów
wioskiwikingw.png

piratów
wioskipiratw.png


Jak znajdziecie coś co można poprawić to mówcie z miłą chęcią przyjme uwagi.

Proszę nie piszcie od razu że to zły pomysł itd.
Długo się nad tym napracowałem

PS. Zdjęcia oczywiście mogą być inne tak samo jak i nazwy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Kwintesencją tej gry jest rozgrywka militarna z innymi żywymi graczami. Mnożenie komputerowych przeszkód lub tworzenie komputerowych przeciwników, mimo niewątpliwego wkładu pacy jaki włożyłeś, mnie osobiście nie przekonuje stąd głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Wprowadziłbym małą poprawkę. Przede wszystkim, defensywny statek jest mimo wszystko statkiem (a tak naprawdę okrętem) wojennym, więc nie lepiej zrobić jeden statek, który ma 300 obrony i 250 ataku (żeby się opłacało w ogóle takie miasta podbijać). Wikingowie jako nazwa odpadają, Wikingowie atakowali Cesarstwo Bizantyjskie w średniowieczu, ale na pewno nie hellenistyczną Grecję, podzieloną na polis, która istniała w średniowieczu. Trzeba wymyślić inną nazwę, na przykład Fenicjanie, bo oni budowali w tych czasach statki, i zakładali zamorskie posiadłości, takie jak Kartagina. Ale powinny być też jednostki lądowe, żeby był ten statek transportowy do czegoś przydatny. Tyle ja, zobaczymy, co inni powiedzą.
 

DeletedUser7672

Guest
mnie się podoba, fakt jozio ma rację co do Wikingów - Kartagińczycy, to oni stworzyli biremy i mogliby tym okrętem się posługiwać i ewentualnie jakimiś galerami. Piraci są spoko. A jednostki by się jakieś wymyśliło. Dobry pomysł, no ale serwer się przeciąży i jak robin wspomniał - komputerowe przeszkody to zły pomysł.
 

DeletedUser7315

Guest
Ale powinny być też jednostki lądowe, żeby był ten statek transportowy do czegoś przydatny. Tyle ja, zobaczymy, co inni powiedzą.

Właśnie wiedziałem że o czymś zapomniałem może jutro poprawie i dorobie jednostki lądowe
 

DeletedUser946

Guest
Kwintesencją tej gry jest rozgrywka militarna z innymi żywymi graczami. Mnożenie komputerowych przeszkód lub tworzenie komputerowych przeciwników, mimo niewątpliwego wkładu pacy jaki włożyłeś, mnie osobiście nie przekonuje stąd głos na nie.
uważam dokładnie tak samo
 

DeletedUser

Guest
Jestem na NIE

Nie ma potrzeb tworzyć komputerowych przeciwników.
 

DeletedUser

Guest
Również jestem na nie.Czasami jak się zapomnę to wioska rolnicza sprawia mi kłopoty:D
 

DeletedUser

Guest
Na nie. Po co mi kolejny komputerowy przeciwnik? Mam takich w cywilizacji i puzzle quest :cool:
Tu chcę wchodzić w interakcję z żywymi ludźmi, z którymi w dużej mierze można również pogadać i to nie tylko o wbijaniu kolona
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie ponieważ w dawnej Grecji nie było piratów i wikingów (tak mi się wydaje)
 

DeletedUser

Guest
Kwintesencją tej gry jest rozgrywka militarna z innymi żywymi graczami. Mnożenie komputerowych przeszkód lub tworzenie komputerowych przeciwników, mimo niewątpliwego wkładu pacy jaki włożyłeś, mnie osobiście nie przekonuje stąd głos na nie.

a gdyby polaczyc ten pomysl z innym - rasach? stworzyc rase (klan) piratow, wojowników itd? to tak na szybko. moj glos na tak, ale bylby na nie jesli faktycznie trzeba by walczyc z kompem. wystarczy ze musze sie brac za bary z AT :))
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Kwintesencją tej gry jest rozgrywka militarna z innymi, żywymi graczami. Mnożenie komputerowych przeszkód lub tworzenie komputerowych przeciwników nie przekonuje.

Propozycja nie ma szans na wprowadzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry