Planer ataków

Czy jesteś za wprowadzeniem udogodnień do planeru ataków

  • Tak

    Głosy: 9 64,3%
  • Nie

    Głosy: 1 7,1%
  • Obojętne

    Głosy: 4 28,6%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser7837

Guest
Witam!
Po raz kolejny chciałbym zaproponować rozbudowę czegoś za co płacimy a nie jest to doskonałe...
Otóż sytuacja dotyczy planera ataków, który tak na dobrą sprawę niewiele ma wspólnego z planowaniem.

planer2.jpg

Na powyższym screenie nie możliwe jest zaplanowanie ataku ponieważ jednostki z tego miasta są zaplanowane w innym ataku dlatego nawet nie zostają wyświetlone. Ponowne wprowadzenie planu ataku jest możliwe do zaplanowania dopiero po powrocie jednostek ze wcześniej zaplanowanego ataku.
Moją propozycją jest aby zdjąć barierę podczas planowania jaką jest dostępność jednostek w mieście.
Często zdarza się, że planujemy atak nim jednostki się wyprodukują dlatego uważam, że podczas planowania powinno wpisywać się dowolne wartości a nie tylko te ze stanu faktycznego (na tym polega zaplanowanie przyszłych ataków).
Proszę o wyrozumiałość w końcu jest to część płatna gry, która wciąż zawiera wiele niedoskonałości... Za pieniądze, które ładujemy w grę powinniśmy oczekiwać najwyższej jakości.
Pozdrawiam,
Damian
 
Odp: Planer ataków

Na powyższym screenie nie możliwe jest zaplanowanie ataku ponieważ jednostki z tego miasta są zaplanowane w innym ataku dlatego nawet nie zostają wyświetlone. Ponowne wprowadzenie planu ataku jest możliwe do zaplanowania dopiero po powrocie jednostek ze wcześniej zaplanowanego ataku.
Proszę zwróć uwagę na 2 małe przyciski w lewym górnym rogu okienka do planowania ataków. Drugi z tych przycisków to właśnie jednostki w zaplanowanych atakach - po jego kliknięciu jednostki pojawią się do ponownego zaplanowania w innym ataku.
Moją propozycją jest aby zdjąć barierę podczas planowania jaką jest dostępność jednostek w mieście.
Często zdarza się, że planujemy atak nim jednostki się wyprodukują dlatego uważam, że podczas planowania powinno wpisywać się dowolne wartości a nie tylko te ze stanu faktycznego (na tym polega zaplanowanie przyszłych ataków).
Prawdopodobnie zamierzeniem było to, aby przez przypadek gracz nie wpisał jednostek, których nie posiada, co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do opóźnień w wysłaniu ataku lub też całkowitej rezygnacji z ataku. Niemniej jednak, jeśli w mieście nie ma zrekrutowanej ani jednej jednostki, to nie zauważyłam, aby można było ją wówczas wpisać, więc jestem na tak :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Planer ataków

Bardzo podoba mi się ten pomysł, jestem na tak.
Mnie strasznie wkurza, to że nie mogę tak zaplanować akcji, a w dodatku za to płacę!
I czy nie jest dziwne, to że informuje mnie o wykonaniu akcji dużo po zaplanowanej godzinie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Planer ataków

Z reguły nie gram na premium, ale jeśli komuś może to ułatwić życie to jestem na tak :)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Planer ataków

Propozycja nie przemyślana, jak możesz wpisać, że chcesz wysłać 300 birem jako wsparcie skoro masz ich 50. Przychodzi czas puszczania ataku, chcesz zrobić to szybko, klikasz na zaplanowany a tu lipka, trzeba kliknąć w biremy żeby się zrobiła ich odpowiednia ilość. Nie jest to dobre, planować można tym co się posiada w mieście, zatem odrzucam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry