[Ulepszenie] Planer ataków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19304
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za ulepszeniem Planera Ataków?

  • Tak - pomysl jest rewelacyjny

    Głosy: 32 86,5%
  • Nie - wole godzinami wystukiwać godziny ataków i wsparć.

    Głosy: 3 8,1%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 2 5,4%

  • W sumie głosujących
    37

DeletedUser19304

Guest
Witam
Zastanawiam się nad możliwością ulepszenia planera ataków, a mianowicie o dodanie opcji wyboru godziny ataku i wsparcja tak żeby nie było trzeba tego robić za każdym razem. Każdy z nas wie jak to jest denerwujące i czasochłonne przy większej ilości ataków i wsparć.
Pozdrawiam
Blazej
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Planer ataków

Super pomysł :).
Ja to bym widziała tak, że jak się tworzy nowy plan to podajemy cel, datę oraz godzinę ataku i wsparcia.
Później tylko klikamy sobie miasta, zaznaczamy atak czy wsparcie i już - bardzo by to ułatwiło korzystanie z tej opcji :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Planer ataków

Eh...szkoda, że nie ma opcji nie mam zdania dla osób, które z planera ataków nie korzystają :/ Jak dla mnie kartka papieru, długopis i minutnik, to jest najlepsza opcja i tyle...tym bardziej, że planer nie powiadamia Cię przed atakami, kiedy trzeba je posłać (chyba, że już ten błąd poprawili), to może się zastanowię nad ponownym używaniem go...
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Planer ataków

Eh...szkoda, że nie ma opcji nie mam zdania dla osób, które z planera ataków nie korzystają :/ Jak dla mnie kartka papieru, długopis i minutnik, to jest najlepsza opcja i tyle...tym bardziej, że planer nie powiadamia Cię przed atakami, kiedy trzeba je posłać (chyba, że już ten błąd poprawili), to może się zastanowię nad ponownym używaniem go...
Zgadza się, chyba na chwilę obecną kartka jest najlepsza na wszystko ;) Niby powiadomienie pojawia się , ale mi kilkakrotnie już pojawiło się za późno .. czyli reasumując jak by błąd jest ale innej maści.

Co do tematu popieram pomysł barbarab.
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Planer ataków

Masz racje jest problem z tym powiadamianiem. Jak się nie odświeży to nie ma informacji, że to już czas żeby wysłać atak lub wsparcie.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Planer ataków

W sumie jak dla mnie to obojętnie bo nie korzystam z planera ataków możesz szkoda że nie ma takiej opcji w ankiecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Planer ataków

Dałem głosik na tak

Ale planer to nie tylko powiadomienie o nadchodzącym ataku
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Planer ataków

Ankieta nieregulaminowa. Popraw proszę.
Jeśli masz z tym problemy, zapraszam na PW.
 

DeletedUser17870

Guest
Odp: Planer ataków

dodaj do ankiety opcję - obojętne jako 3 wybór xD
Jestem na tak
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Planer ataków

To czekamy na poprawę ankiety :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19304

Guest
Odp: Planer ataków

Cos jest nie tak gdyż poniewaz nie mogę tego zrobić;) podejrzewam tu działanie sil nieczystych lub nowo powstałego stowarzyszenia przeciw zmiana w planerze ataków w skrocie CIEMNOGROD;) HELLLLLLLP
a konkretnie w menu Narzedzia Tematu nie pojawia sie zadna opcja dotyczaca ankiety.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Planer ataków

Dodałam Ci obojętne, ale jak chcesz tam innych słów użyć pisz na PW.

Co do propozycji - wprawdzie z plenera nie korzystam, bo wolę jednak karteczkę.
Ale widzę, że wielu osobom ułatwiło by to życie, więc jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Planer ataków

Ja tam używam go aby sobie spisać godziny wyjścia ataków
 

DeletedUser17870

Guest
Odp: Planer ataków

Jasne , atakujesz z dwóch czy góra 5 miast i kozaczysz? Wyobraź sobie akcję typu 40 miast lub więcej. Jest mega problem i utrudnienia czasowe. Uważam , że pomysł wspomniany wyżej jest super .
 
Do góry