Planer podbojów

  • Rozpoczynający wątek Wujek John
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz mój pomysł?

  • Jest świetny!

    Głosy: 5 26,3%
  • Może być...

    Głosy: 5 26,3%
  • Jestem obojętny...

    Głosy: 4 21,1%
  • Nie, myślę, że jest to niepotrzebne!

    Głosy: 5 26,3%

  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bardzo dobrym i ułatwiającym życiem pomysłem było by wprowadzenie "Planeru podbojów", który zdał swój egzamin w innej grze przeglądarkowej - "plemiona.pl

Jest to bardzo przydatne, ponieważ członkowie plemienia łatwo i szybko odnajdują się w swoich rezerwacjach, zmniejsza się ilość pomyłek i nieporozumień w przejmowaniu miast. Dla podkreślenia dodam, iż zamiast wpisywania na forum (wcześniejtrzeba odszukać temat idział) rezerwacji, używając przy tym BB-codes, co zajmuje dużo czasu, wystarczy jedynie kliknąć kilka razy i miasto jest zarezerwowane :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Grepolis zaraz będzię plemionami 1000 lat wcześniej,nie, bez sensu jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli miałbyś brać taki argument pod uwagę, to zapewne połowa rzeczy zaakceptowana przez administrację musiałaby zostać cofnięta.

Praktyczne rzeczy są elementami uniwersalnymi!;)
 

DeletedUser

Guest
Heh tak tylko że połowa tych wszystkich propozycji jest żywcem ściągnięta albo z plemion albo z ikariam ( na nie ) .
 

DeletedUser

Guest
Też jestem na nie, jeśli sie tak komuś stanie to ma pecha przecież. Myślisz że dawniej to ludzie rezerwowali sobie miasta które chą podbić :D Przeciez to śmieszne. Kto pierwszy ten lepszy ! Taka jest ogólnie zasada takich gier przecież.
 

DeletedUser

Guest
Tak przy okazji - jak miałoby wyglądać zgranie jakichkolwiek ataków skoro wojska wysłane jednym ciągiem niekoniecznie dochodzą to celu w kolejności w jakiej je wysyłaliśmy (stąd znak przybliżenia - tylda (~) przy czasie dojścia wojska?

To niestety nie plemiona ani żadna inna gra. tu takie planowanie nie pomoże:)
 

DeletedUser

Guest
Ktoś kiedyś na niemieckim serwerze zaatakował wroga tzw pociągiem:

czyszczenie -> kolonizator -> wsparcie

niestety ataki doszły w nieco innej kolejności:D
więc plener nie do końca spełniałby swoje zadanie ;)
 

DeletedUser

Guest
Gość o którym mowa w poprzednim poście musiał się nieźle zdenerwować.
Ja jestem na nie. Nie róbmy drugich plemion to jest Grepolis :p
 

DeletedUser

Guest
a no zdenerwował. teraz wysyła ataki w większych odstępach czasu

hmm... nie wiem czemu nie zauważyłem że autorowi chodzi o inny plener ataków niż ten na tw-plusie. jak najbardziej jestem za:) ale dałem głos obojętny - jakoś gra nie jest tak szybka jak plemiona (przynajmniej na serwerach z prędkością 1) i taki plener szybko nie znajdzie zastosowania, ale nie zaszkodzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Planer ataków może być natomiast uważam że offowcy i tak maja swoje sprawdzone planery i sami je sobie wykonują pod swoja grę i grę swojego sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Skorpion1975 autorowi nie chodzi o planer ataków a raczej o planer rezerwacji:)

na plemionach trochę to błędnie nazwali... po prostu jakbyś klikną po lewej na 'sojusz', to widziałbyś:
* Podgląd
* Członkowie
* Zaproszenia
* Właściwości
* Flaga
* Planer Rezerwacji

w planerze wpisywałoby się np numer rezerwowanego miasta i gdyby sojusznik chciał atakować dane miasto, pojawiłby się mu komunikat iż miasto to jest zarezerwowane przez sojusznika.

przydatna opcja:)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Wystarczy odrobina dyscypliny i obowiązkowości a forum sojuszu sprawdzi się w tej roli wyśmienicie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry