początek przerwy sylwestrowej

  • Rozpoczynający wątek dukevlad
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy 24 godziny przed przerwą sylwestrową nie będzie można wstawić kolona?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wątpie... bo tak na chłopski rozum, kto w sylwestra będzie siedziec przed kompem :D ?
 

DeletedUser

Guest
wątpie... bo tak na chłopski rozum, kto w sylwestra będzie siedziec przed kompem :D ?


Chodziło mu nie o samą przerwę sylwestrową a o to czy przerwa będzie już obowiązywać tak jak to było z przerwą świąteczną -> 24 godziny przed już obowiązywało.

Ps. Tak więc jeśli będzie tak samo jak i w przypadku przerwy świątecznej, to będzie przerwa trwać już od: 30.12.2010r. od godziny 18.

Tak mi się bynajmniej wydaje.. ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja dobrze rozumiem, ze przy buncie kolona można wprowadzać do jutra do 12 w południe?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czy jeśli kolon wypłynie np. o 9 jutro i będzie płynął że będzie na wolnym miejscu np. o 15 to nie będzie można założyć miasta? Jeśli tak to dla czego bo wtedy nikogo nie atakuje tylko zakładam miasto
 

DeletedUser1360

Guest
Idac analogia z wydarzen z przerwy swiatecznej, tak by wychodzilo. Fajnie by bylo jakby ktos z gory potwierdzil te informacje :)

Znając życie z pewnością będzie podobnie ;) jak przedmówca zauważył. Choć z innego punktu widzenia drugi raz nie dopuszczą do takiej pomyłki:cool:.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odpowiedź w formie przeprosin otrzymamy zapewne 31 grudnia około 20:D
 

DeletedUser77

Guest
Będzie dokładnie tak samo jak i miało to miejsce podczas świąt, czyli 24h przed rozpoczęciem przerwy nie będzie można wstawić kolonizatora do miasta.
 

DeletedUser

Guest
Będzie dokładnie tak samo jak i miało to miejsce podczas świąt, czyli 24h przed rozpoczęciem przerwy nie będzie można wstawić kolonizatora do miasta.

Żarty sobie z ludzi robicie? Według tego co napisaliście od 12 przejmowanie wiosek nie powinno byc możliwe. A są przejmowane po 12.
 

DeletedUser4387

Guest
Czy ktoś w końcu zabierze głos w tej sprawie? Czy jak zwykle nic się nie stało dla was?

-------------------

Odpowiedź w formie przeprosin otrzymamy zapewne 31 grudnia około 20:D

...co graczom z ich przeprosin,niech oddadzą ludziom pieniądze.TO co zrobili to czysty cyrk.

Posty połączyłem, następnym razem użyj opcji edytuj.
Kamil (yetj)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Będzie dokładnie tak samo jak i miało to miejsce podczas świąt, czyli 24h przed rozpoczęciem przerwy nie będzie można wstawić kolonizatora do miasta.


Tak i tu się chyba mylisz!!

kolony wchodzą bez problemu

a ludzie odpowiedzialni za ten cyrk niech się biorą za robotę bo albo mogę atakować albo nie ale chce o tym wiedzieć!!

jakieś cyki
 

DeletedUser

Guest
Taaa, a jak to się ma do ludzi, którzy zaufali supportowi. I z jego winy stracili wioski? Wyraźnie wczoraj pytałam czy od 12 nie można wprowadzać kolonów. I dostałam jednoznaczną - mylną odpowiedź.
 

DeletedUser

Guest
Przed Wigilia na 24 godziny przed rozpoczęciem przerwy kolony nie przejmowały miast ale tylko odwiedzały miasta przeciwnika a dzisiaj przejmuja :)
Tez sądziłem że otrzymam komunikat podobny jak przed Wigilia a tu niespodzianka

wczesniej były takie komunikaty
Na przełomie roku obowiązuje ogólny pokój i nie możesz atakować innych graczy. Zamiast tego, w mieście obchodzone są święta i twoje wojska wracają do domu w lepszej formie.
23-12-2010 21:01
 

DeletedUser3480

Guest
proponujesz wszystkim którzy wykupują tu premium o bunt i zakończenie gry !!

ale będę miał ubaw jak im kaska nie będzie spływała
 

DeletedUser

Guest
I w ogóle może ktoś by w końcu powiedział od kiedy ta przerwa jest jesli w ogóle jest?
 
Status
Zamknięty.
Do góry