Podbój miasta

  • Rozpoczynający wątek Fergis
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
nie, bo popłynie tylko w odwiedziny i wróci

a mozna zrobic tak ze wyslac 5 transportowych z wojskiem kilka bojowych i kolonizatora... a pozniej wspierac wojskiem ale tylko londowo (piechota) czy tez trzeba dosylac statkami ?

chodzi o podboj na wyspie na ktorej juz sie jest...
 

Robin65

Zespół Grepolis
oczywiście że można nawet magicznie istotne jest aby po rozpoczęciu okupacji wojska wysyłać jako wsparcie
 

DeletedUser

Guest
oczywiście że można nawet magicznie istotne jest aby po rozpoczęciu okupacji wojska wysyłać jako wsparcie

aha ale czy moze byc taki scenariusz wszystko dzieje sie na jednej wyspie.. wysylam piechote niszczy wojsko a pozniej wysylam 1 transportowego bo trzeba bojowe statki i kolonizatora a jak dotra do teoretycznie pustej wioski wysylam wsparcie znowu piechota ... chodzi mi o to ze mam malo transportowych wiecej bojowych i wojsko mi sie nie miesci ;) dlatego chce to zrobic jak najmniejsza liczba statkow tranportowych i podboj wesprzec piechota
 

DeletedUser

Guest
Jeśli to ta sama wyspa, to możesz wsparcie wysłać lądem, bez konieczności pakowania ich na statki.
Co więcej możesz wysłać wojaków aby wpadli tuż po kolonie, tak aby owy nie stał zbyt długo bez ochrony. Chyba że Twój cel nie jest zbyt aktywny, podobnie jak jego sojusz :]
 

DeletedUser

Guest
Ja troszkę z innego kąta wyszczele...
Po aktualizacji gry, sprawa podbojów zmieni się diametralnie. Gra zamiast iść własnym, zupełnie nowym torem dąży ku plemionom, mając 12/24h na próbę odbicia wioski, masz multum czasu by to ładnie zgrać na ostatnią godzinę i przerwać akcję agresora. Po wprowadzeniu tych "uproszczeń" będzie sytuacja podobna jak w plemionach, kilku na jednego to przecież nic trudnego...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja troszkę z innego kąta wyszczele...
Po aktualizacji gry, sprawa podbojów zmieni się diametralnie.

Najpierw zmianę tę wprowadzimy na światach, które dopiero zostaną otworzone. Niewykluczone, że nastąpi to również na starych światach, ale w takim przypadku poinformujemy o tym z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Na niemieckim forum piszą coś w stylu, że jeśli system spodoba się graczom to się go przyjmie na stałe i wprowadzi na innych światach, więc nie ma co panikować... Najpierw przetestujmy a potem narzekajmy:)
 

DeletedUser

Guest
Czyżby mi gdzieś taki szczegół umknął.... nie na pewno nie;)
Taki system zostanie przyjęty, prędzej czy później, ale do czego zmierzam grepolis powinno iść własnym rytmem, nie potrzeba nam graczą tego samego typu gry ,]]]
 
Status
Zamknięty.
Do góry