[Wyjaśnione] Podbój opuszczonego miasta - stary

  • Rozpoczynający wątek BlackB
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jeśli wszedłem kolonem w opuszczone miasto i jest
Podbój rozpoczęty!
Koniec oblężenia: jutro o godz. 04:48

to po tym czasie miasto będzie należeć do mnie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

Tak, ale inni gracze moga ci je jeszcze w czasie podboju odbic miasto XD
 
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

ok dzięki,

Mam je zarezerwowane :)


Co z tego , że masz je zarezerwowane jeśli rezerwacje widzi tylko Twój sojusz.
Każda inna osoba nie wie , ze stoi tam Twój kolon , a każdykto się dowie na pewno będzie chciał rozbić okupacje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

Jestem w takim położeniu, że mam na 1 całym morzu sojuszników i oni też widzą :)
 
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

Jestem w takim położeniu, że mam na 1 całym morzu sojuszników i oni też widzą :)


Nawet gracz neutralny może wysłać atak na okupacje.
Jeśli nie obstawiłeś dobrze okupacji ,a ktoś wyśle na nią statki ogniowe , które z innego morza zależnie od prędkości płyną kilka godzin to rozwali okupacje .
Radzę sprawdzać czy na okupacje nie idą ataki , by w razie takowych poprosić o wsparcie sojuszników lub samemu obstawić .
Właściciel miasta jeśli to nie szarak może poinformować znajomych ,że ma okupacje w mieście.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

Jeśli postawię tam wsparcie to czy nie zniszczę sobie kolona bo widzę w "Poleceniach", że z tego samego miasta z którego wysłałem kolona idą te same jednostki i będzie właśnie o godzinie 04:48. a gdy wejdę w "Wojska poza miastem" widzę tam w tym opuszczonym mieście swój kolon z jednostkami ;/ heh
 
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

W Agorze > wojska poza miastem wycofujesz kolona gdy wiesz ,ze go nie obronisz ,ale nie polecam tej opcji , bo zawsze jest szansa .
Jeśli poślesz tam wsparcie to zwiększy się ilość wojska na okupacji.
Jeśli to Twoja okupacja i poślesz na nią atak to wojska będą jedynie odwiedzać miasto ,a nie atakować , bo własnych okupacji nie wolno rozbijać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

Ale czy to mi nie będzie kolidowało z przejęciem miasta jeśli postawię tam wsparcie,ponieważ proszę zobacz.
Wojska poza miastem:


A tutaj idzie atak z mojego miasta na te opuszczone.
 
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

A tutaj idzie atak z mojego miasta na te opuszczone.
W ten sposób jest oznaczone to, że właśnie trwa podbój tego miasta. Kliknij na tę małą ikonkę podboju, która na załączonym obrazku jest po lewej stronie. Wówczas sprawdzisz, czy żaden atak lub wsparcie nie idzie na tę okupację. Polecam sprawdzanie tego co jakiś czas - wówczas będziesz wiedział, czy Twoja okupacja jest zagrożona. Jednak na wszelki wypadek, tak jak już napisano wcześniej, proponowałabym wysłać wojsko do obstawy okupacji - nigdy nie wiesz, czy nawet z pozoru niepozorny gracz nie będzie chciał Ci rozbić tej okupacji. Tym bardziej, że jeśli nie podeślesz wsparcia, to taką okupację z tymi jednostkami, które tam masz, nawet najsłabszy atak jest w stanie rozbić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

Tak Rho. Dzięki, wszystko jasne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

Moje pytanie dotyczy opuszczonego miasta,które podbiłem. Obecnie mam status zarezerwowane dla Ciebie,skoro to miasto jest moją własnością to jak się nim zarządza?
Chodzi mi o to czy mogę w nim budować,nadać mu nazwę itp.
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

jak podbijesz wszystko możesz robić tak jak w pierwszym
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

jak podbijesz wszystko możesz robić tak jak w pierwszym

Dzięki za wyjaśnienie :) Ale sama gra nie chce mnie do niego wpuścić,dostępne opcje to: ATAK,WSPARCIE oraz INFO. Nie kumam tego
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

wyloguj-zaloguj też tak miałem
 
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

Dzięki za wyjaśnienie :) Ale sama gra nie chce mnie do niego wpuścić,dostępne opcje to: ATAK,WSPARCIE oraz INFO. Nie kumam tego
Pisałeś wcześniej:
Obecnie mam status zarezerwowane dla Ciebie
dlatego zastanawiam się, czy na pewno zostało ono przez Ciebie podbite:confused: Możesz podać swój nick w grze oraz nazwę świata i nazwę miasta, które podbiłeś/zarezerwowałeś? Rezerwacja nie jest równoznaczna z podbiciem miasta.
 

DeletedUser21258

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

A w opuszczonym mieście wojska zostają? Chodzi mi o to czy mógłbym wysłać samego kolona bez woja?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Podbój opuszczonego miasta - stary

Jak ktoś wciska restart, albo po prostu użytkownik jest usuwany po przedłużającej się nieobecności i miasto się wyszarza, to wojska, które w nim stały zostają.

PS: Samego kolona też nie uda Ci się wysłać, bo gra na to nie pozwoli:)
 
Do góry