[Wyjaśnione] Podbój

  • Rozpoczynający wątek jarinho93
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam takie pytanie dotyczace podboju. Jezeli chce przejąc czyjeś miasto mam 30 akademi wyszkolony poziom wystarczajacy poziom kultury by moc móc miec kolejne miasto. Lecz gdy chce wysłać atak, mam tylko możliwość normalnego ataku, czy to tak sie go wysyla wraz ze statkiem kolonizacyjnym by wywolac bunt? Gdyż nigdzie nie moge tego zmienic na bunt tak jak jest napisane na wiki.
 
Odp: Podbój

Na jakim grasz świecie? Być może po prostu jest tam stary system podboju? Wówczas wystarczy wysłać statek kolonizacyjny jako normalny atak, wygrać walkę na lądzie i morzu, odczekać odpowiedni czas pamiętając, żeby obronić się, jeśli na okupację będą szły jakieś ataki. I gotowe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podbój

Znalazłem już w dziale światy na wiki opis gdzie jaki system podboju obowiązuję : )
Dziękuję za wskazówki i odpowiedź : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podbój

Witam!
w miescie A wybudowalem statek kolonizacyjny, z racji tego ze akademia w miescie A jest na 25 poziomie i nie mam odkrytego jeszcze podboju wyslalem kolona do miasta B gdzie podboj jest odkryty. Pytanie, czy z tego miasta (B) mozna wyslac statek do kolonizacyji?
 
Odp: Podbój

W nowym systemie spokojnie możesz wywołać bunt z miasta B i wysłać statek kolonizacyjny z miasta A. W starym systemie niestety musisz mieć podbój w mieście, z którego wysyłasz statek kolonizacyjny.
Pytanie, czy z tego miasta (B) mozna wyslac statek do kolonizacyji?
Jeśli statek kolonizacyjny pochodzi z miasta A, to nie możesz go wysłać z miasta B.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Podbój

gram na Itaka, wiec to chyba stary system...
 
Do góry