Podbijanie miast

  • Rozpoczynający wątek Kingtiger100
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Siemka mam już zbadane w akademii podbijanie miast i kolonizacje jak mam podbić miasto czy trzeba do tego statku kolona?Czy można tylko za pomocą woja to robić z góry dzięki za odpowiedź.

PS:Wesołych Świąt :)
 

DeletedUser

Guest
Tak trzeba statku kolonizacyjnego i x* statki i x* zolnierzy
x*- ILE CHCESZ
 

DeletedUser

Guest
Podbój

Nie mogę użyć podboju,Mam Badanie i kolonizatora.
 

DeletedUser

Guest
Podbój

Zacznij szukać na forum a znajdziesz odpowiedz. Za takie lenistwo powinieneś dostać bana. Setki razy już padały wymagania co do podbicia, poza tym w wiki masz wszystko.

precz! A kysz a kysz :D

Tak ale juz wszystko mam i statki i kolona i wojsko i miejsca na miescie i badanie ..Co do forum czy wiki juz czytałem wielokrotnie i nie pisz mi o banie tylko weż sie do roboty leniu i poszukaj ci się stało za to Ci płacą.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Nie płacą. Nawet moderatorom nie płacą, z tego co wiem.

To zależy od servera (stary czy nowy system podboju) a na wiki wszystko jest dokładnie opisane. To, że wiele osób nie potrafi czytać ze zrozumieniem to ich problem.
 

DeletedUser5716

Guest
Tak ale juz wszystko mam i statki i kolona i wojsko i miejsca na miescie i badanie ..Co do forum czy wiki juz czytałem wielokrotnie i nie pisz mi o banie tylko weż sie do roboty leniu i poszukaj ci się stało za to Ci płacą.:cool:

Po pierwsze jedynym leniem jesteś TY skoro nie potrafisz 5 minut poszukać. Po drugie mi za siedzenie na necie nie płacą, choćbym chciał ^^

Widocznie nie potrafisz czytać, lub czytasz jak pięciolatek skoro nie potrafisz dostrzec tego :

* Akademia - poziom 28;
* Badanie - okupacja i statek kolonizacyjny;
* Port - poziom 20;
* Jednostka - statek kolonizacyjny.

Do tego potrzebne są statki off i deff i ludzie na transportowcach.

Wpisz w szukajce forum "Podbój/kolonizacja" a dostaniesz setki stron.
I Ty mi mówisz że ja jestem leniem ? pff.
 
Status
Zamknięty.
Do góry