[Nie można powtórzyć] podboj

  • Rozpoczynający wątek bodek5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
chce przejac miasto i 4 ataki kolonem gdzie pkt. jest nie wychodzi ci jest grane nie dosc ze wlecze sie ten serwer jak flaki w oleju to nawala to miasto chce przejac ok grom pl pedro
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

Naucz się pisać analfabeto nie pomogę ci, bo nic z tego co napisałeś nie rozumiem. Napisz jeszcze raz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

sluchaj polonisto
Mam 3 punkty kultury i aktualnie 2 wioski chce podbic 3 wioske i nie moge jarzysz i prosilbym pinokio o troche kulturki
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

Wioski czy miasta? bo jak chcesz wioske to nie potrzeba punktów kulturki ;)
Na 3 miasto potrzeba coś pomiędzy 966/1200.(znaczy ja tyle mam)
No musisz kogoś zaatakować,a jeśli juz masz cały pochód na czerwono to klikasz Zorganizuj ^*
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

pisał o kolonie ...... to nie wiem czy chodziło mu o zielone :D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

kulture w punktacji mam poziom kultury 3 2/3 posiadam swoje glowne miasto tz. stolice i jedna miescinke ktora rozwijam chce podbic druga tz. kolonie ok czy to jest jasne kolon poszedl juz kilka razy zrobilem bunt i nic kolon wraca i klapa ok
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

kulture w punktacji mam poziom kultury 3 2/3 posiadam swoje glowne miasto tz. stolice i jedna miescinke ktora rozwijam chce podbic druga tz. kolonie ok czy to jest jasne kolon poszedl juz kilka razy zrobilem bunt i nic kolon wraca i klapa ok
To albo wszedłeś w podburzaniu lub nie przebiłeś się przez obronę... albo to rzeczywiście błąd ;)

Lub nie zdążyłeś podczas buntu ;)

PS i fil19 miał troszkę racji, może po prostu za agresywnie to napisał :D Troszkę ten pierwszy post niezrozumiały :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

czesc o tym podburzaniu to ja nie wszystko wiem juz sie mialo skonczyc i ponowilo sie z automatu na nowo kolon wrocil i jestem w kropce
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

podtrzymywalem srednia polska z polmosu i moze nie wszystko wyszlo jak chcialem
 

DeletedUser

Guest
jeszcze mi powiedz co to jest /ticketa / i wtedy to zrobie ok

jeszcze mi powiedz co to jest ticketa i wtedy zrobie o co prosisz ok

powied mi co to tikot
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

Naucz się pisać analfabeto

O, nie dostał bana za obrażanie innego gracza? :eek:
PS - masz błąd interpunkcyjny "polonisto".


Wioski czy miasta? bo jak chcesz wioske to nie potrzeba punktów kulturki ;)
Na 3 miasto potrzeba coś pomiędzy 966/1200.(znaczy ja tyle mam)
No musisz kogoś zaatakować,a jeśli juz masz cały pochód na czerwono to klikasz Zorganizuj ^*

Kolejny nic nie wnoszący post. Ech, ja przynajmniej spamuję z czystej złośliwości...


czesc o tym podburzaniu to ja nie wszystko wiem juz sie mialo skonczyc i ponowilo sie z automatu na nowo kolon wrocil i jestem w kropce
Nowy system podboju ma dwa czasy:
- Po zbuntowaniu na to, by obrońca się przygotował,
- Po czasie dla obrońcy drugie tyle czasu na to, by wpłynąć kolonem

Po pogrubionym przeze mnie fragmencie wnioskuję, że się za bardzo pospieszyłeś. Albo nie mam jak pomóc.


powied mi co to tikot
Tikot - prawie Palikot ^^
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: podboj

Ticket - forma kontaktu z supportem dostępna albo poprzez menu ustawienia - support w grze, albo poprzez ten link. Będziemy wtedy mogli sprawdzić co i jak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

no nareszcie w tym balaganie jeden spokojny i z wyczerpujaca odpowiedzia dzieki jezeli chodzi o bana dla pinokia to przez 6 lat gry ogolnie na na kilku grach musialem poskromic temperament inaczej tego potoku slow ktore moge uzyc pinokio by nie strzymal ok pinokio to pajac ale w bajce polecanej przez men dzieciom wiec nikogo obraza nie spotyka a co ja mysle za tym przydomkiem to moja osobista sprawa ok haha. no a teraz powaga
Kod (ID) miasta: 779
8264 punkty
Wyspa 175247
Morza: 44 (458,497)
bodek5 (12291 punktów)
Sojusz Greckich Polis (927029 punktów)
to wszystko o mnie kolega napisal ze konczy gre i chce mi przekazac wioske i nie moge jej przejac niby pkt. sie zgadza ale nie pomaga ani bunt ani atak kolonem gleba, przejmuje tego klienta ok
Kod (ID) miasta: 673
4785 punktów
Wyspa 175247
Morza: 44 (458,497)
grom pl pedro (9317 punktów)
pozdro i jakas konkretna odpowiedz
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

Musisz najpierw zbuntować miasto, potem w trakcie drugiego etapu buntu wpłynąć kolonem.

A teraz ta sama wiadomość po twojemu:
pierw bunt miasto kolonem wplywasz 12 godzin pozniej miasto twoje

Naucz się stosować interpunkcji i dużych liter. Poziom twojego polskiego jest karygodny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

no nareszcie w tym balaganie jeden spokojny i z wyczerpujaca odpowiedzia dzieki jezeli chodzi o bana dla pinokia to przez 6 lat gry ogolnie na na kilku grach musialem poskromic temperament inaczej tego potoku slow ktore moge uzyc pinokio by nie strzymal ok pinokio to pajac ale w bajce polecanej przez men dzieciom wiec nikogo obraza nie spotyka a co ja mysle za tym przydomkiem to moja osobista sprawa ok haha. no a teraz powaga
Kod (ID) miasta: 779
8264 punkty
Wyspa 175247
Morza: 44 (458,497)
bodek5 (12291 punktów)
Sojusz Greckich Polis (927029 punktów)
to wszystko o mnie kolega napisal ze konczy gre i chce mi przekazac wioske i nie moge jej przejac niby pkt. sie zgadza ale nie pomaga ani bunt ani atak kolonem gleba, przejmuje tego klienta ok
Kod (ID) miasta: 673
4785 punktów
Wyspa 175247
Morza: 44 (458,497)
grom pl pedro (9317 punktów)
pozdro i jakas konkretna odpowiedz
YYYY, czytanie słownika języka Polskiego nie boli... a co do twojego tematu, to przeczytaj pomoc, nie zgłaszaj tego jako błąd, bo jak na razie, to widać, że nieudane podbicie tego miasta to twoja wina! Pierwszy pkt podboju miasta, to zbadane badanie "podbój" w akademii dostępne od 28 poziomu rozbudowy tego budynku, następnie po zbadaniu tego badania wysyłasz na dane miasto atak podburzający bunt, podburzanie trwa 12h od czasu dojścia ataku do celu... następnie następuje kolejny dwunastogodzinny okres czasu, w którym musi wpłynąć statek kolonizacyjny. Statek ten można wysłać o każdej porze, jednak, aby podbić miasto musi dojść on w tym drugim okresie, czyli w czasie buntu. Mam nadzieję, że jakoś zrozumiale to napisałem, i coś z tego wywnioskujesz.

No i oczywiście do podbicia miasta potrzebna jest odpowiednia liczba pkt kultury.
 

DeletedUser

Guest
Odp: podboj

Podaj godzinę o której wywołałeś podburzanie, a potem godzinę wejścia kolona do miasta. Sprawdź to w raportach. Jak kolon wszedł do miasta 12-24h po rozpoczęciu podburzania i się przebił to powinien przejąć miasto, a jeśli tego nie zrobił to jest to błąd. Jeśli kolon wszedł do miasta przed upłynięciem 12godzin od rozpoczęcia podburzania lub po upłynięciu 24h to niestety ty zawaliłeś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry