pokonany oddział obywatelski

  • Rozpoczynający wątek micha78
  • Data rozpoczęcia

Czy za pokonanie oddziału obywatelskiego powinny być punkty walki?

  • tak

    Głosy: 17 50,0%
  • nie

    Głosy: 17 50,0%

  • W sumie głosujących
    34
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pokonany oddział obywatelski powinien dostarczać punktów walki

Obrońcy widząc, że zbliża się atak powołują oddział obywatelski, za pokonanie którego atakujący nie dostaje punktów walki.
Czy uważasz, że powinno być inaczej?
 

DeletedUser

Guest
nie

to nie ma sensu odział obywatelski składa się z bardzo dużej ilości wieśniaków to za duże ułatwienie :mad:
 

DeletedUser

Guest
Właściwie jestem na tak.... Jest jedno duże ALE: Mam kumpla z sojuszu na tej samej wyspie. Murki ustawiamy sobie na 0 i trzymamy tam offy. Obaj w tym samym czasie wysyłamy na siebie wojska i zwołujemy milicję. Efekt? 375 pkt walki dla każdego za free. To daje jeden pochód. A taki numer można zrobić do 4 razy dziennie. Bez strat nabijamy sobie we dwójkę pkt walki. I podejrzewam, że po wprowadzeniu tego rozwiązania, wszyscy będą tak robić...
 

DeletedUser

Guest
to nie ma sensu odział obywatelski składa się z bardzo dużej ilości wieśniaków to za duże ułatwienie :mad:

nie można sie nie zgodzić. wystarczy sie dobrać we dwie osoby, w jednym z miast mieć same proce (1600 lub więcej) a w drugim nic. kolega atakuje twoje 'nic' procarzami, ty wystawiasz tam O.O.
W drugą stronę to samo: ty atakujesz procami jego nic. straty - znikome, łatwe punkty walki - są.

po drugie propozycja już była.
 

DeletedUser

Guest
punktów niech nie będzie za milicje, ale jakieś konsekwencje wybicia milicja dla obrońcy być powinny. -1 lvl do kopalni/tartaku/kamieniołomu, albo gospodarstwa.
 

DeletedUser

Guest
punktów niech nie będzie za milicje, ale jakieś konsekwencje wybicia milicja dla obrońcy być powinny. -1 lvl do kopalni/tartaku/kamieniołomu, albo gospodarstwa.

konsekwencje są - zmniejszona o połowę produkcja przez pewien czas (więc trochę to więcej niż 1 lvl)
 

DeletedUser

Guest
bez przesady jeśli chodzi o -1 lvl kopalni etc..., gra zbyt łatwa byłaby...
 

DeletedUser

Guest
konsekwencje są - zmniejszona o połowę produkcja przez pewien czas (więc trochę to więcej niż 1 lvl)
Dla niektorych to zadna konsekwencja - znam farmy z ktorych 1 wjazdem wywioze wiecej niz mam z wlasnej produkcji w miescie z ktorego wjezdzam :)
Jestem za punktami za OO pod warunkiem zniszczenia gospodarstwa (ewentualnie losowego budynku) o 1lvl w przypadku wybicia tego oddzialu.
Jesli to nie zostanie spelnione jestem na NIE i tak tez glosuje.
 

DeletedUser

Guest
Dla niektorych to zadna konsekwencja - znam farmy z ktorych 1 wjazdem wywioze wiecej niz mam z wlasnej produkcji w miescie z ktorego wjezdzam :)
no ale dla broniącego to jest konsekwencja - jeśli nie ma woja to połowa produkcji przez pare godzin to jednak jest utrudnienie.

Jestem za punktami za OO pod warunkiem zniszczenia gospodarstwa (ewentualnie losowego budynku) o 1lvl w przypadku wybicia tego oddzialu.
Jesli to nie zostanie spelnione jestem na NIE i tak tez glosuje.
co to jest jeden poziom? to jest nic... 100 mieszkańców mniej (w przypadku gospodarstwa)? mało...
 
Status
Zamknięty.
Do góry