Polityka i mapki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24557
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28964

Guest
Siamanko wszystkim :) Dobra teraz ja coś napisze chociaż na razie nie gram na tym świecie :) dużo wpisów się pojawiło i ciężko się odnieść do wszystkiego :) na wstępie muszę przyznać że świat obsadzony naprawdę mocnymi ekipami, w 90 procentach najlepszych graczy co zostali na tej arenie grepolisowej :)na moje mega długi serwer bo nikt nie wybuduje 4 cudaków nie mówiąc już o 7 bez odbijania oczywiście :) dobra teraz trochę krytyki największym zaskoczeniem na tym serwerze brak śpiochów a tłumaczenie że niema kto prowadzić sojuszu do mnie słabe :) miał być sojusz z tradycjami a wyszło jak wyszło;)l teraz o moje byłej wspaniałej ekipie, tak nastąpiła migracja z sojuszu widać po serwerze ze gracze rozbici po rożnych sojuszach i tu Ferdek prawdy nie zakłamiesz coś się przyczyniło do tego ,nie będę tutaj się rozpisywał za bardzo bo to nie w moim stylu :)
teraz o liskach mają potencjał na wygranie serwera ale nia takie ekipy padały jak muchy :) życzę wszystkim dobrej zabawy bez jadu i agresji ale oczywiście z letkim podszczypywanie bo to dodaje smaczku tej gierce
pozdrwaim konski
ps mam dysortografie za błędy popełnione nie ponoszę odpowiedzialności:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobra teraz ja coś napisze chociaż na razie nie gram na tym świecie :) dużo wpisów się pojawiło i ciężko się odnieść do wszystkiego :) na wstępie muszę przyznać że świat obsadzony naprawdę mocnymi ekipami, w 90 procentach najlepszych graczy co zostali na tej arenie grepolisowej :)na moje mega długi serwer bo nikt nie wybuduje 4 cudaków nie mówiąc już o 7 bez odbijania oczywiście :) dobra teraz trochę krytyki największym zaskoczeniem na tym serwerze brak śpiochów a tłumaczenie że niema kto prowadzić sojuszu do mnie słabe :) miał być sojusz z tradycjami a wyszło jak wyszło;)l teraz o moje byłej wspaniałej ekipie, tak nastąpiła migracja z sojuszu widać po serwerze ze gracze rozbici po rożnych sojuszach i tu Ferdek prawdy nie zakłamiesz coś się przyczyniło do tego ,nie będę tutaj się rozpisywał za bardzo bo to nie w moim stylu :)
teraz o liskach mają potencjał na wygranie serwera ale nia takie ekipy padały jak muchy :) życzę wszystkim dobrej zabawy bez jadu i agresji ale oczywiście z letkim podszczypywanie bo to dodaje smaczku tej gierce
pozdrwaim konski
ps mam dysortografie za błędy popełnione nie ponoszę odpowiedzialności:cool:
Dolarów też nie ma.
 

DeletedUser28964

Guest
alpa niema niema :) chciałem nawiązać do tego ze szkoda ze śpiochów niema bo jak by wygrali ten serwer to by udowodnili ze rzczywiscie sa najlepsza ekipa tego pokolenia :)
 
jak sama nazwa wskazuje, to handlarze xD zagadka rozwiązana :p a goryle, to były kapucyny, ale poszła cenzura xD lepsza nazwa niż Lisy2

Aaaaa tylko handlarze-rozbijacze-surkowicze i kapucyny hmmmm a Exorcist dalej macie na zielono ? i dalej Lisy biedne same grają ?

Ludzie bądźmy poważni i w jakiś sposób szanujmy siebie.

NIE MA ekipy która wygra taki świat sama i dobrze o tym wszyscy wiecie. Błaznowanie na FO jest w modzie ale nie dla wszystkich.
 
Do góry