Poprawa informacji o ataku

Czy jesteś za wprowadzeniem zmiany?

  • Tak, chcę widzieć na jakie miasto idą do mnie ataki czy wsparcie.

    Głosy: 21 80,8%
  • obojętne, mogą wprowadzić.

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie, po co ma się inno męczyć.

    Głosy: 5 19,2%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Bowiem wkurza mnie gdy widzę informację z jakiego miasta i kto mnie atakuje,
ALE NIE PISZE NA JAKIE MIASTO IDZIE ATAK >.<
Gdy ma się jak ja 30 miast + a nie ma się premium to bardzo długo trwa sprawdzanie na które to miasto atak ten idzie, tracę na to czas i chęci do gry, wiec prosiłbym o albo dopisanie na które miasto idzie atak albo po kliknięciu na informację o ataku niech przenosi automatycznie do tego miasta, dziękuję za uwagę i proszę o ocenę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

teraz tez mozesz dodac ankiete
narzedzia tematu/dodaj ankiete


a jesli chodzi o propozycje to oczywiscie glos bedzie na tak
 

DeletedUser

Guest
O dzięki, dawno nie robiłem ankiety i zapomniałem gdzie to jest ;3
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Głos na tak ;) Ja mam dopiero 8 miasteczek, ale nie wyobrażam sobie co to będzie jak będę miał ich 30+ ;)


Ale powiem, że trzecia opcja ankiety jest supcio: "nie, po co ma się inno męczyć" :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Chyba nadal panuje tutaj zasada:
"To, co może dać ci premka, za darmo nie wejdzie" :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Wszystkie ulepszenia (no, może prawie wszystkie :D) prowadzą do premium, to zaczyna denerwować, i przede wszystkim, nudzić!!!!!!!:mad::(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Popieram ten pomysł,jak mam usprawnić grę to czemu by nie ^*
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Naiwnie na tak, choć wiadomo że funkcja dostępna obecnie dla premium za darmo nie zostanie wprowadzona dla każdego.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Poprawa informacji o ataku

Ale ja nie proszę od razu o podgląd ile ataków i dokładnie gdzie tylko tam gdzie masz po prawej na dole pokazane: "atak nadciągający z miasto x (gracz)" <powinien tu być jeszcze dopisek "Atakuje miasto y" albo coś w tym stylu, a nie latam jak głupi po 30 miastach i szukam gdzie ten atak wchodzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Z tym już można się zastanawiać, czy nie odpuścić premki.


Jaaaasne, że to wprowadzą :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Pozwoliłoby to zaoszczędzić w miarę dużo czasu... więc jak już napisałem oczywiście jestem na tak, Ale pomysł chyba nie przejdzie, chyba, że przy wersji 3.xx <cha cha cha> :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Ja mam 113 miast i trwa to góra 2 minuty ; ))
Głos na Nie.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Poprawa informacji o ataku

Ja mam 113 miast i trwa to góra 2 minuty ; ))
Głos na Nie.

Wolę wiedzieć w 5 sec niż 2 min, a jak ktoś ma wolnego neta to nie przeleci ci 100 + miast w 2 min bo się tak szybko dane nie wczytają, nie bądź samolubny tylkio myśl tez o innych dla mnie an te 30 miast 20 sec to i tak za dużo bo w tym czasie atak może wejść biremkom może zabraknąć akurat tej minuty itp.;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

Bowiem wkurza mnie gdy widzę informację z jakiego miasta i kto mnie atakuje,
ALE NIE PISZE NA JAKIE MIASTO IDZIE ATAK >.<
Gdy ma się jak ja 30 miast + a nie ma się premium to bardzo długo trwa sprawdzanie na które to miasto atak ten idzie, tracę na to czas i chęci do gry, wiec prosiłbym o albo dopisanie na które miasto idzie atak albo po kliknięciu na informację o ataku niech przenosi automatycznie do tego miasta, dziękuję za uwagę i proszę o ocenę.

Tak wrócę do oryginału.
Ładnie by było, gdyby przy menu rozwijanym (tym z miastami) było to widoczne. Taki mieczyk przy nazwie miasta. Z premką byłby dodatkowo pokazany czas dojścia najbliższego ataku.

:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poprawa informacji o ataku

premium? czemu widzicie to w takim miejscu?Że zawsze musi byc na korzyć aby zarobić.

A może z dobrego serca obdarzą nas za darmo;)..
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Poprawa informacji o ataku

premium? czemu widzicie to w takim miejscu?Że zawsze musi byc na korzyć aby zarobić.

A może z dobrego serca obdarzą nas za darmo;)..

W premce to juz jest klikasz na ataki (o ile dobrze myślę) i masz cała listę co gdzie i kiedy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry