Poradnik Gry

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy można gdzieś znaleźć jakiś dobry poradnik gry nie chodzi mi o wiki czy inne takie a chodzi mi bardziej o takie napisane przez gracza bardziej doświadczonego. Chodzi m o to żeby napisał jaka jednostka jest dobra off a jaka deff która jest dobra przeciwko której. Jak dobrze rozwijać wioskę. Kiedy najlepiej przejąć wioskę. Jakiego Boga wybrać jakie są jego zalety jakie wady. I wiele innych pytań.

Chyba ze ktoś zrobi taki poradnik na forum.
 

DeletedUser

Guest
A ,co - przyznam się :D
Niedawno zacząłem go robić.Jest jednak na razie strasznie mały (tylko 120 znaków:)).
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Czy można gdzieś znaleźć jakiś dobry poradnik gry nie chodzi mi o wiki czy inne takie a chodzi mi bardziej o takie napisane przez gracza bardziej doświadczonego. Chodzi m o to żeby napisał jaka jednostka jest dobra off a jaka deff która jest dobra przeciwko której. Jak dobrze rozwijać wioskę. Kiedy najlepiej przejąć wioskę. Jakiego Boga wybrać jakie są jego zalety jakie wady. I wiele innych pytań.

Chyba ze ktoś zrobi taki poradnik na forum.

Na wiki poradnik robiły osoby to coś wiedzą o grze. Bardziej doświadczonych o teraz trudno, bo gra jest nowa na rynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry