[Naprawiony] Posejdon błąd z czarem ,,zew morza"

  • Rozpoczynający wątek nordynek
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
657d8f0d9fa7.bmp.html


http://zapodaj.net/657d8f0d9fa7.bmp.html

Zew morza - produkcja w porcie wzrasta o 100% na 12 godzin. Na szybkich światach czas ten się zmienia. Na przykład jeśli prędkość świata wynosi 2, to czas mocy trwa 6 godzin.
(koszt: 60)

A problem polega na tym że wgl. to nie działa nic a nic,Rzuciłem czar dałem budowę statku kolonizacyjnego i jak były 3h budowy tak wciąż są nic po za tym...Odlicza czas tak jak by wgl tego czaru nie było ale łaski zabrało...
 
Odp: Posejdon błąd z czarem ,,zew morza"

A jesteś pewien, że najpierw rzuciłeś czar, a potem dopiero zleciłeś budowę statku?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Posejdon błąd z czarem ,,zew morza"

Tak jestem pewien...bo specialnie anulowałem budowe statku i rzuciłem czar a po ponownym uruchomieniu budowy nic się nie zmieniło...
 
Odp: Posejdon błąd z czarem ,,zew morza"

Przyjrzałam się Twojemu print screenowi i masz tam czas produkcji kolonizatora 2:39:42.
Normalnie nawet przy poziomie portu 30 (bez badań) normalna nieprzyspieszona produkcja na świecie z prędkością 2 to 5:20:42. Z "zewem morza" będzie to 2:40:21.
Jeśli zrobiłeś Twojego print screena na początku produkcji, to wychodzi na to, że wszystko działa poprawnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Posejdon błąd z czarem ,,zew morza"

657d8f0d9fa7.bmp.html


http://zapodaj.net/657d8f0d9fa7.bmp.html

Zew morza - produkcja w porcie wzrasta o 100% na 12 godzin. Na szybkich światach czas ten się zmienia. Na przykład jeśli prędkość świata wynosi 2, to czas mocy trwa 6 godzin.
(koszt: 60)

A problem polega na tym że wgl. to nie działa nic a nic,Rzuciłem czar dałem budowę statku kolonizacyjnego i jak były 3h budowy tak wciąż są nic po za tym...Odlicza czas tak jak by wgl tego czaru nie było ale łaski zabrało...
spróbuj takiej kolejności
rzuć czar-->odśwież stronę-->zacznij produkcję
 

DeletedUser

Guest
Odp: Posejdon błąd z czarem ,,zew morza"

spróbuj takiej kolejności
rzuć czar-->odśwież stronę-->zacznij produkcję

nie dziala bo nawet jak pokazuje że czas jest skrócony, klikasz a tu produkcja w normalnym czasie i parę tysięcy surki w bloto.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Posejdon błąd z czarem ,,zew morza"

Problem powinien zostać już rozwiązany.
Gdyby jednak tak nie było to proszę wysłać raport tego postu, a otworzę go ponownie w celu dalszej dyskusji na ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry