Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

17 znalazłem ale nie pisze ze to koniec:p
 

DeletedUser18501

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Pewnie koniec. Chyba że dodadzą jeszcze 50 jajek :)

<ciach> 4 miejsce najgorsze jakie może być :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

jak dodają to macie szanse żona mnie wola :DD jeśli to już koniec dziękuje za milą zabawę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Gratuluje kukuryku1976 !! Rozbiłeś po prostu bank. Maksymalna ilość jajek znaleziona i wstawiona ;)


A ja nawet coś wygrałem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Jednak koniec dzięki za zabawę:)
 
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

No, znaleźliście wszystkie jajeczka błyskawicznie. Wszystkim serdecznie gratuluję.

Pewnie koniec. Chyba że dodadzą jeszcze 50 jajek :)

4 miejsce najgorsze jakie może być :(
Rzeczywiście nie ma to jak 4 miejsce, tym bardziej, że do 3 miejsca zabrakło tylko 1 jajeczka... dlatego też z oficjalnymi wynikami jeszcze się wstrzymam - a dlaczego, to domyślcie się sami ;)
 

DeletedUser18492

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Eee.... dodałem nr. 5 i 4 ale oba nie działały, miałem też dużo innych numerów, ale nie było mnie przy komputerze, a myślałem że coś dla mnie zostanie :(
Za szybko te konkursy mijają, powinni więcej dawac takich, nawet bez nagród, lub jakieś skromniutkie, tak żeby umilić czas tym którzy czekają na coś na Grepolis, bądź, po prostu się nudzą :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Strasznie szybko żeście się uwinęli z tymi jajkami. Nie było mnie ok. 2h, a tu już wszystkie znalezione. No co to jest :p I to jeszcze w Wielkanoc, gdzie powinno się zajadać przysmakami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

3) Konkurs rozpoczyna się 31 marca i będzie trwał maksymalnie tydzień. Po tym czasie (lub wcześniej w przypadku znalezienia wszystkich jajeczek) zostaną ogłoszeni zwycięzcy.


Ale wszystkie przygotowane jajeczka zostały znalezione. Więc czy sprawiedliwe będzie teraz zmieniać zasady konkursu? Może po prostu drugi konkurs zróbcie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Właśnie zgodnie z regulaminem konkursu zakończył się, więc po co teraz zmieniać zasady, czy coś innego.
 
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Cieszę się, że zabawa Wam się podobała. Co więcej, postanowiliśmy nagrodzić wszystkich uczestników, którym udało się znaleźć jajeczka i podać w odpowiednim momencie linki do nich. Wszystkie osoby wymienione poniżej otrzymują nagrody rzeczowe, a pierwsze 3 miejsca również złoto zgodnie z informacją w pierwszym poście.

1. kukuryku1976 - 17 punktów (jajeczka: 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49)
2. Igorka - 9 punktów (jajeczka: 12, 17, 20, 26, 29, 36, 39, 42, 45)
3. darqcrow - 8 punktów (jajeczka: 9, 15, 23, 30, 33, 41, 44, 48)
4. babayar00 - 7 punktów (jajeczka: 6, 11, 14, 27, 32, 35, 38)
5. DJBax - 3 punkty (jajeczka: 3, 18, 21)
6. Nikias - 3 punkty (jajeczka: 8, 24, 50)
7. miś21 - 1 punkt (jajeczko: 2)
8. Auditoree - 1 punkt (jajeczko: 5)
9. waalizaa - 1 punkt (jajeczko: 47)


W celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru nagrody, zwycięzców proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną, podając nick w grze (w przypadku miejsc 1, 2 i 3) oraz adres do wysyłki nagrody rzeczowej (adres ten nie będzie wykorzystywany w żadnym innym celu).

Dodane:
Rozumiem, że chcielibyście, aby w przyszłości również pojawiały się takie konkursy, ale trwały zdecydowanie dłużej. Czy macie pomysł, w jaki sposób rozciągnąć taki konkurs w czasie? Zapraszam do komentowania :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Identyczny konkurs ze znajdowaniem jajek/prezentów itp. według mnie rozciągnąć można jedynie poprzez dodanie etapów. Bo jeśli ktoś ma czas, to za jednym zamachem będzie przeglądać wszystkie tematy i strony. Raczej według mnie podzielenie na np 20 jajek dziennie. Wtedy szanse się wyrównują dla ludzi, którzy w któryś dzień mają mniej czasu.

Konkurs fajny, ciekawy i daje sporo satysfakcji jeśli uda się znaleźć i zapisać poprawnie jajeczko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Lub nie można wpisywać jajka od razu po poście poprzedniego jajka, trzeba poczekać 2h
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Mam pytanie.
Kiedy mniej więcej paczka zostanie wysłana?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Mi po wysłaniu paczki dotarła po ok. tygodniu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poszukiwania jajeczek wielkanocnych

Dziś dostałem paczkę.
Dzięki :)
 
Do góry