1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Potusek

Dyskusja w 'Prezentacje użytkowników' rozpoczęta przez użytkownika Potusek, 7. Sie 2014.

Poleć tę stronę

1. Big Kamil

Big Kamil

Docenione treści:
    28
    Odp: Potusek

dobrze masz

2. Aneta34sos

Aneta34sos

Docenione treści:
    0
    Witam piszę ponieważ w tegorocznym i aktualnym ewencie po raz kolejny mam błąd w mieszanych składnikach , specjalnie za złoto 50 szt kupiłam kość aby mieć luksusową rezydencję w połączeniu z mandragorą x2, a dostałam błogosławieństwo tyche drzewo , w zeszłym roku również był błąd, rozumie jednorazowo można to zlekceważyć, ale nie jak człowiek inwestuje złoto w ewentach a w zamian zostaje oszukany, prosze o wyjasnienie sprawe opisałam w supporcie grepo ale niestety oni przekierowali mnie tu do POTUSKA, który jest odpowiedzialny za listę przedmiotów z mikstur - czekam na odpoiwiedz w tej sprawie

Załączone pliki:

3. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    337
    Achilles jest światem bez bohaterów, to chyba logiczne jest, że luksusowa rezydencja nie będzie na nim dostępna...

Musisz sobie na górze strony przestawić receptury na: World without Hero

PS: Choć widzę, że nie ma tam dostępnych wszystkich receptur na chwilę obecną...