[Naprawiony] Poważne błedy w grze - może przez event

  • Rozpoczynający wątek sin123
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,

Przy atakach na miasto - osoba broniąca się nie może go bronić. Tzn nie można wejść na miasto. trzeba kombinować , odświeżać grę a i tak to nie pomaga.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


Ile mam czekac na reakcje ? aż strace miasto ?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

Ile masz czekać? Niestety tyle samo co i my :(
Sprawa została zgłoszona.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

SISI ale o takich bledach wiadomo od dawna to inno zamiast zajac sie podstawowymi problemami to wprowadzaja jakies byle co np. te event'y. Ja bym wolal osobiscie zeby nie wprowadzano za kazda aktualizacja nic nowego przez jakis czas tyko zajeli sie poprawkami. Przeciez majac np 100 miast i wysylasz srebro do jednego miasta zeby wsadzic do jaskini to jak chcesz wejsc do tego miasta do ktorego wysylasz surowce to miasto sie wczytuje i wczytuje. To teraz pomysl atak na cud..... wysylasz do atakowanego miasta po 1000 surowca kazdy kto atakuje do tego wysylaja wsparcia + ataki. To osoba w tym momencie lezy i kwiczy bo gp mu wysiada co nie powinno sie zdazyc moim skromnym zdaniem.
ps: dodam jeszcze ze jak masz wlaczone ze dwa skrypty to to dodatkowo zamula
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

ja mam to przy 20 wioskach.

dziś szły na mnie ataki - wcale nie tak dużo. tak mi zamulało neta że co 2 minuty musiałem wyłączać przeglądarkę i włączać ją na nowo.

Podstawowa taktyka tej gry na teraz na aktywnego gracza zamulanie mu kompa - sprawdzone na 100% działa.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

Wiesz manfredzie, ja zanim poszłam na urlop broniłam się przed kilkoma kolonami. Potwierdzam zamulanie - cofki robiłam tak, by je zrobić nie przed samym dojściem ataków (bo wtedy już tylko możesz patrzeć, nic nie można zrobić), ale dużo wcześniej.

Lord również uważam, że powinno się w pierwszej kolejności naprawić błędy, które uniemożliwiają grę. I z tego co wiem, technicy nad tym pracują.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

ja mam to przy 20 wioskach.

dziś szły na mnie ataki - wcale nie tak dużo. tak mi zamulało neta że co 2 minuty musiałem wyłączać przeglądarkę i włączać ją na nowo.

Podstawowa taktyka tej gry na teraz na aktywnego gracza zamulanie mu kompa - sprawdzone na 100% działa.

Taki sposób na złotników żeby murka nie stawiali za szybko ( bo w miasto nie wejdą) .. też znany.. i też błędy nie naprawione..
Teraz się szuka haków.. to już widać coraz częściej.
......
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

Witam,

Przy atakach na miasto - osoba broniąca się nie może go bronić. Tzn nie można wejść na miasto. trzeba kombinować , odświeżać grę a i tak to nie pomaga.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


Ile mam czekac na reakcje ? aż strace miasto ?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Potwierdzam, mnie tez to dopadło, nic się podczas ataków nie da zrobić z grą ... włączanie, wyłączanie, odświeżanie przeglądarki nic nie daje, to jakaś porażka jest :/
Czy SUPORT coś z tym w końcu zrobi?
Przecież teraz żeby komuś miasto zabrać wystarczy puścic kilka ataków i broniący sam odda miasto by nie mieć problemów :/

Dodam jeszcze, że nawet do suportu błedu się nie da wysłać, bo nie można stworzyć korespondencji z suportem :( A może specjalnie, bo by ich masa maili zasypała :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

A co support ma z tym zrobić? Już nie przesadzajmy...oni mogą jedynie przyjąć zgłoszenie i przekazać dalej, do techników, więc nie najeżdżaj na kogoś, kto nie ma ze sprawą nic wspólnego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

Witam,

Przy atakach na miasto - osoba broniąca się nie może go bronić. Tzn nie można wejść na miasto. trzeba kombinować , odświeżać grę a i tak to nie pomaga.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


Ile mam czekac na reakcje ? aż strace miasto ?
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Wcześniej tego błędu nie było, pojawił się dzisiaj czy jest jakaś szansa na weryfikacje. Tu nie chodzi o zamulanie gry. Nie da się przechodzić między miastami czy wejść do miasta w czasie ataku.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

Potwierdzam słowa DonBekera. Zgłosiliśmy i czekamy. Pukamy do techników i czekamy.
I będziemy tak do skutku, bo tak nie może być :(
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

przewijanie miast to nic...
jak ja bylem pod atakiem, to wszystkie okienka wyskakiwaly mi puste
nic sie nie dalo zrobic, wystawic widel, poprosic na forum o pomoc, nawet do supportu sie nie dalo...
problem zglosilem 22 lipca (a nie bylem pierwszy w soju z takim problemem), minal ponad tydzien i nic sie nie zmienilo...
sojuszniczka wlasnie ma to samo...
i rzeczywiscie zamulanie to najlepsza taktyka na teraz...
taka gra nie ma sensu, prosilem support o odpowiedz czy mi zwroca hajs za brylki (bo z gry zrezygnuje jak strace jakas wioske przez to) - cisza...

porada supportu jak zawsze ta sama: wyczysc cache... (mimo, ze piszac skarge zaznaczylem, ze cache wyczyszczony, brak konwerterow i sprawdzone wszystkie przegladarki...)
ech... odechciewa sie...
niech Inno wciska jeszcze wiecej bzdurnych dodatkow - zamulaczy - hajsu wyciagaczy i do gry zrazaczy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

Ja mam właśnie 62 ataki na mnie i wszystko działa jak należy. Także wszystko tutaj zależy od serwera na jakim się gra i jego obciążenia. Na jednym gra 2k osób, a na drugim kilka razy tyle. Zamulanie przeważnie wystąpi jedynie na tym bardziej obciążonym serwerze.

PS: Choć u mnie zdarza się zamulanie bez ataków:) Wchodzę rano, czy wieczorem przed snem i chcę przewinąć wszystkie miasta, aby zacząć budowę/postawić armię. Czasami jadę przez wszystkie miasta bezproblemowo, a czasami przy którymś mieście mam "stop". Senat już się nie ładuje i wyskakuje puste okienko...człowiek odświeża stronę i co? Po odświeżeniu cofa mnie o kilka miast do tyłu (byłem na 25, a po odświeżeniu jest dopiero 20).

Jeszcze nie tak dawno temu takich problemów nie było...
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

i jeszcze pytanko, moze szczegol, ale lubie sie doczepiac
czemu w nazwie tego tematu nie jest dopisane: "potwierdzone i zgloszone"?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

i jeszcze pytanko, moze szczegol, ale lubie sie doczepiac
czemu w nazwie tego tematu nie jest dopisane: "potwierdzone i zgloszone"?

bo moje zgłoszone błędy nie są błędami ;-) to samo tyczyło się korony na świecie :).
zaraz pewnie technicy wymyślą, że to jest specjalne działanie które ma na celu dać szansę innym się wykazać :D

przepraszam za poczucie humoru
smiley_emoticons_kaffee2.gif


albo po prostu nie potrafią tego rozwiązać i będziemy tak tkwić w tym miejscu pół roku
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

Oj, przecież Sisi już w pierwszej odpowiedzi w tym temacie napisała:
Sprawa została zgłoszona.
A potem jeszcze w innym poście dodała:
Zgłosiliśmy i czekamy. Pukamy do techników i czekamy.
I będziemy tak do skutku, bo tak nie może być :(
Tak więc mimo, że nie było ustawionego odpowiedniego tagu, zostało to już zgłoszone. W sumie nie pierwszy raz, bo i nie pierwszy raz taka sytuacja ma niestety miejsce :(

Zgadzam się z Wami i osobiście też chciałabym, aby tego typu błędy zostały wyeliminowane w pierwszej kolejności nawet przed różnymi nowościami, które może i urozmaicają grę, ale nie są kluczowe dla jej sprawnego działania.

A tag oczywiście zmieniłam na odpowiedni :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

Ludzie zrozumcie, ze jak ktoś chce Wam zamulić grę to to zrobi, i ani Wy, ani Support, ani żadni technicy, ani nawet McGyver nie da rady nic z tym zrobić... Bo to nie jest żaden błąd.
To wina zbyt dużej ilości skryptów na zbyt słabych serwerach... Inno wymyśla coraz to nowe eventy, aktualizacje, ulepszenia, wszystko to coraz bardziej obciąża serwery, a one już ledwo zipią... Wystarczy to wykorzystać i nawet najlepszy gracz się nie obroni, bo po prostu nie wejdzie do miasta....

Tak na marginesie: jest pewien sposób aby to ominąć, ale trzeba troszkę pomyśleć...:D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

Na mobilu jeszcze wszystko w miarę dobrze śmiga:)

A co do poprawy, to chyba jest na to rada...nowe, lepsze serwery...czy to nierealne?! Pytam, bo się nie znam na tych aspektach technicznych:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Poważne błedy w grze - może przez event

Rada? Trochę pomyśleć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry