[Nowość] Powiadomienia Rezerwacje

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za modernizacją rezerwacji ich działania !

  • Tak

    Głosy: 3 13,6%
  • Nie

    Głosy: 18 81,8%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 4,5%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy był już taki pomysł ale wstawiam :)

Po kilku akcjach w sojuszu i po problemach jakie trzeba było rozwiązywać gdy ktoś przejął czyjąś rezerwacje w sojuszu postanowiłem aby wstawić propozycję...


W tej propozycji chodzi o to żeby dostawać powiadomienia czy to na telefon czy to na kompie z raportem iż twoja rezerwacja została w tej godzinie i w tym dniu zaatakowana przez gracza tego i tego...

Dokładnie :) Takie raporty z powiadomieniami można by dostawać jeśli rezerwacja by się tyczyła tylko na członku twoim w sojuszu ale powiadomienia można by też otrzymywać jeśli inny gracz z innego sojuszu by też zaatakował twoją rezerwację :)

Powiadomienia by nie działały na rezerwacjach z poza sojuszu :)

Wiem że to się kłóci z systemem czujek i w pewnym sensie może to do końca wyeliminować system czujek :D
ALe po to jest dyskusja żeby można było to zmodernizować jeśli się da :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Powiadomienia Rezerwacje

Moim zdaniem lepiej by było dostawać powiadomienie tylko kiedy ktoś podbił miasto które zarezerwowałeś, ale tylko w przypadku sojusznika, bo jeżeli przeciwnik podbije twoje miasto to się wyświetla.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia Rezerwacje

Moim zdaniem lepiej by było dostawać powiadomienie tylko kiedy ktoś podbił miasto które zarezerwowałeś, ale tylko w przypadku sojusznika, bo jeżeli przeciwnik podbije twoje miasto to się wyświetla.

Ty grasz w grepolis od wczoraj :D?
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: Powiadomienia Rezerwacje

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, za mało konkretów. Moim zdaniem nie jest to dobra propozycja, rezerwując wszystkie miasta na twojej wyspie, miał byś wszelakie info o tym co się dzieje, wszystkie raporty z ataków natychmiastowo - co moim zdaniem nie jest zbyt pozytywne dla atakującego zarezerwowane przez ciebie miasto. Poza tym, obecny "system czujek" w miarę 'urealistycznia' grę; wysyłasz jednostkę do miasta, która jest odpowiednikiem "zwiadowcy", szpiega, gdy ginie [przez agresora] ty nie masz już żadnych wieści z tego miasta, więc ślesz kolejnego i tu jest plus dla agresorów - mają oni trochę czasu na własne działania, pozostawiając nas w niewiedzy. Twój system by to uniemożliwiał co jest głównym negatywem decyzji sam już wiesz jakiej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia Rezerwacje

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, za mało konkretów. Moim zdaniem nie jest to dobra propozycja, rezerwując wszystkie miasta na twojej wyspie, miał byś wszelakie info o tym co się dzieje, wszystkie raporty z ataków natychmiastowo - co moim zdaniem nie jest zbyt pozytywne dla atakującego zarezerwowane przez ciebie miasto. Poza tym, obecny "system czujek" w miarę 'urealistycznia' grę; wysyłasz jednostkę do miasta, która jest odpowiednikiem "zwiadowcy", szpiega, gdy ginie [przez agresora] ty nie masz już żadnych wieści z tego miasta, więc ślesz kolejnego i tu jest plus dla agresorów - mają oni trochę czasu na własne działania, pozostawiając nas w niewiedzy. Twój system by to uniemożliwiał co jest głównym negatywem decyzji sam już wiesz jakiej.


Tak też sądziłem może by się ograniczyć tylko do podglądu powiadomień jeśli członek sojuszu zaatakuje rezerwacje wewnątrz sojuszu ?
No albo zmienić też to na członka paktu co by było tez niezłym posunięciem iż ktoś nam wjechał z paktu :)

No wiem że to bardzo się sprzecza z systemem czujek ale można to chyba jakoś ominąć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia Rezerwacje

Tak też sądziłem może by się ograniczyć tylko do podglądu powiadomień jeśli członek sojuszu zaatakuje rezerwacje wewnątrz sojuszu ?
No albo zmienić też to na członka paktu co by było tez niezłym posunięciem iż ktoś nam wjechał z paktu :)

No wiem że to bardzo się sprzecza z systemem czujek ale można to chyba jakoś ominąć

I już widzę potem skargi i zażalenia na forum "O mój Boże! Zarezerwowałem sobie miasto i przyszło mi 100 raportów bo moi sojusznicy pomagali mi je wyczyścić przed kolonem!!!!!"

No niestety chyba nie przejdzie.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Powiadomienia Rezerwacje

Nie bardzo rozumiem dlaczego coś co chciałoby się mieć miało by generować jakiekolwiek powiadomienia. Ustawiam limit rezerwacji w sojuszu na maksa i wydłużam czas ich trwania i mam niezawodne powiadomienia bez żadnej fatygi i strategii. Głos na nie.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Powiadomienia Rezerwacje

Troche bez sensu np. rezerwuje sobie wszystkie miasta w sojuszu i bez żadnego wysiłku mamy powiadomienia co sie dzieje :p

Głos na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Powiadomienia Rezerwacje

następna propozycja będzie taka żeby dostawać kompletny raport z ataku na zarezerwowane miasto (kto czym atakował) no i oczywiście powiadomienie o tym że idzie atak na to miasto

głos na nie
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Powiadomienia Rezerwacje

Nie dziękuję ,kolejna propozycja uniemożliwiająca ataki z zaskoczenia. ={
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Powiadomienia Rezerwacje

Jeśli chce się wiedzieć kto atakuje miasto którym jesteśmy zainteresowani to wstawiamy czujkę. Co do rezerwacji w sojuszu to jeśli nie możesz się dogadać ze swoim sojuszem w sprawie rezerwacji to możesz go zmienić. W dobrych sojuszach myślę, że nie ma takich problemów. A jeśli ktoś podbija czyjąś rezerwację to ma to dogadane lub po to by przejac dla osoby któa sobie miasto zarezerwowała.

Propozycję odrzucam, temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry