Prędkość świata na kolejny serwer z nowym systemem podboju.

Jaka prędkość będzie dla Ciebie najlepsza na nastepny świat z nowym systemem podboju?

  • 2/2/2

    Głosy: 21 11,5%
  • 3/2/3

    Głosy: 0 0,0%
  • 3/3/3

    Głosy: 24 13,1%
  • 4/3/3

    Głosy: 5 2,7%
  • 4/4/4

    Głosy: 125 68,3%
  • 3/4/4

    Głosy: 8 4,4%

  • W sumie głosujących
    183
Status
Zamknięty.

DeletedUser24557

Guest
Najbardziej lubię 2, ale dawać 3, bez morale, bonus 23-7, najlepiej dominacja.
Będzie rzeź, ale każdy wejdzie chociaż popatrzeć lub sprzedać trochę surki.

Tylko kto będzie pisał kronikę ;)
 
Niejednokrotnie wspomianałam, iż opinie Graczy zawsze są brane pod uwagę.
Bardzo cieszę się z faktu, iż nasz ostatni serwer tak bardzo przypadł Wam do gustu. Nie możemy jednak zapominać też o zwolennikach wolniejszych światów. Ustawienia muszą być dobrane tak, by każdy znalazł coś dla siebie.
To tym razem zostaną wzięte pod uwagę głosy z ankiety? Ostatnio jak była ankieta i gracze z nowego systemu chcieli szybkiego serwera, to został wypuszczony żółw w postaci Olusa, bo jakiś ziomuś sobie napisał, że wbije pograć z bratem xd. Tym razem się postarajcie;) może warto szybciej przekazać wyżej czego gracze oczekują. Wyniki ankiety są oczywiste, brakuje pytania o zakończenia serwera (tutaj mogą być różne głosy) i morale (ale tych nikt nie chce;))
 

DeletedUser32517

Guest
Nooo ja nie powiem co za typ se żartował że złoto na tym serwerku będzie…


Faktem faktem było ale inaczej myślał
 
Nowosystemowi fajterzy potrzebują względnie szybkiego serwera w najbliższym czasie. Zaobserwowałem tu wypowiedzi głównie offowych graczy w kierunku 4/4/4. Jako jeden z (mniejszości) deffowców stwierdzam, iż nietypowe/mieszane prędkości typu 5/4/3 ewentualnie 4/3/2 też mogą odpowiadać. Ogólnie 4 i wyżej poklikałby chętniej, nad 3 zastawiałbym się, a 2 lub 1 omijałbym. Do reszty ustawień świata raczej się dostosujemy
smiley-emoticons-nicken.gif
 
To tym razem zostaną wzięte pod uwagę głosy z ankiety? Ostatnio jak była ankieta i gracze z nowego systemu chcieli szybkiego serwera, to został wypuszczony żółw w postaci Olusa, bo jakiś ziomuś sobie napisał, że wbije pograć z bratem xd. Tym razem się postarajcie;) może warto szybciej przekazać wyżej czego gracze oczekują. Wyniki ankiety są oczywiste, brakuje pytania o zakończenia serwera (tutaj mogą być różne głosy) i morale (ale tych nikt nie chce;))
Przypominam, że oprócz darsena ja też apelowałem o żółwia, proszę mojej roli w tym uroczym psikusie nie umniejszać ;)
 
Nowosystemowi fajterzy potrzebują względnie szybkiego serwera w najbliższym czasie. Zaobserwowałem tu wypowiedzi głównie offowych graczy w kierunku 4/4/4. Jako jeden z (mniejszości) deffowców stwierdzam, iż nietypowe/mieszane prędkości typu 5/4/3 ewentualnie 4/3/2 też mogą odpowiadać. Ogólnie 4 i wyżej poklikałby chętniej, nad 3 zastawiałbym się, a 2 lub 1 omijałbym. Do reszty ustawień świata raczej się dostosujemy
smiley-emoticons-nicken.gif
To może 3/4/4 albo 3/4/5? Po co jednostki spowalniać.

PS. Szybkość handlu to 3 max, powyżej nie chcą dawać od helike, domyślcie się czemu :p.
 
Nowosystemowi fajterzy potrzebują względnie szybkiego serwera w najbliższym czasie. Zaobserwowałem tu wypowiedzi głównie offowych graczy w kierunku 4/4/4. Jako jeden z (mniejszości) deffowców stwierdzam, iż nietypowe/mieszane prędkości typu 5/4/3 ewentualnie 4/3/2 też mogą odpowiadać. Ogólnie 4 i wyżej poklikałby chętniej, nad 3 zastawiałbym się, a 2 lub 1 omijałbym. Do reszty ustawień świata raczej się dostosujemy
smiley-emoticons-nicken.gif
5/4/3 byłoby bardzo ciekawe bo każdy lubi jak się szybko wojsko buduje ;)

No i oczywiście jak Ikolini wspomniał morale są beeee
 
Status
Zamknięty.
Do góry