Prędkość Serwera Jesiennego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser35664
  • Data rozpoczęcia

Jakie ustawienia z poniższych chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w nadchodzącym serwerze jesiennym?

  • 4/4/4

  • 4/4/3

  • 5/4/3

  • 6/6/6


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser35664

Guest
Mi osobiście najbardziej odpowiada 4/4/3
Serwer bardzo by przypominał Dion - jeden z najlepszych serwerów na jakich miałem przyjemność grać.

W zasadzie to nie kojarzę jakichś większych technicznych problemów na serwerze o takiej specyfikacji. Nie lagowało, bardzo przyjemnie się grało. Żyleta ustawienia według mnie
 
4/4/6 - oddajcie szybki handel
energydrink1.gif
 

DeletedUser35664

Guest
W ostatnim czasie rzadko widzieliśmy prędkość w handlu powyżej trójki.
Stad moje poparcie dla opcji 4/4/3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser35664

Guest
z moich obliczen wynika ze poniżej czwórki mało jest
Miałem na myśli Handel.

4 w handlu nie widzieliśmy od serwera Leonitini pl108.
Od 11 serwerów z kolei prędkość w handlu jest równa bądź niższa wartości 3.

Uważam że nie bez powodu
 

DeletedUser35664

Guest
Na nowym systemie był już jeden żółwik w ostatnim czasie.
Dorylaion to serwer o prędkości 2/2/2 a wiec jak najbardziej pora na szybki serwer którego oczekują gracze
 
Jeżeli szanowne Innogames zaszczyci nas prędkością 1/1/3, artefaktem srebrny kantaros(według mnie to najmocniejszy artefakt w grze, kocham rozbudowywać wioski rolnicze), wolnym zakończeniem oraz cudami świata, gwarantuję, że pojawi się przynajmniej 100 dodatkowych graczy głodnych gry bo na starym systemie wieje. Ba, podobno nawet słynny oddział specjalny Hewichady ma być użyteczny jeżeli takowy serwer wejdzie w życie. Pozostałe prędkości hmm, nudne, nie rozumiem kto ma ochotę grać kolejny szybki serwer, gra grą ale trzeba pamiętać o najważniejszym RODZINIE.
 
Chętnie zagrałbym na prędkości 1/1/0.5
Byłoby to na pewno ciekawe urozmaicenie.
Zamiast wejść na chwile, szybko cos zakolejkowac czy wysłać jakis 5 minutowy atak jak na dużych prędkościach. W tym jesiennym okresie oczekujemy od gry więcej frajdy i możliwości poświęcenia wolnego czasu. Wysłać katapulty na drugi koniec wyspy i doglądać jak im przebiega podróż czy też rzucić się w wir fantazji i puścić ognie na 6 rano na odlegle morze. Trzydziestogodzinny atak to też może byc element zaskoczenia.
No i gwarantuje, ze na te prędkość wejde z bratem. A mam ich kilku
 
Mi osobiście najbardziej odpowiada 4/4/3
Serwer bardzo by przypominał Dion - jeden z najlepszych serwerów na jakich miałem przyjemność grać.

W zasadzie to nie kojarzę jakichś większych technicznych problemów na serwerze o takiej specyfikacji. Nie lagowało, bardzo przyjemnie się grało. Żyleta ustawienia według mnie

Start z 3 miastami i tamte piękne bonusy <3
 

DeletedUser35664

Guest
Przy takich prędkościach jakich oczekujemy rozgrywka będzie bankowo wyborna.

Właściwie to powoli nie mogę sie już doczekać gry :)
 
Chętnie zagrałbym na prędkości 1/1/0.5
Byłoby to na pewno ciekawe urozmaicenie.
Zamiast wejść na chwile, szybko cos zakolejkowac czy wysłać jakis 5 minutowy atak jak na dużych prędkościach. W tym jesiennym okresie oczekujemy od gry więcej frajdy i możliwości poświęcenia wolnego czasu. Wysłać katapulty na drugi koniec wyspy i doglądać jak im przebiega podróż czy też rzucić się w wir fantazji i puścić ognie na 6 rano na odlegle morze. Trzydziestogodzinny atak to też może byc element zaskoczenia.
No i gwarantuje, ze na te prędkość wejde z bratem. A mam ich kilku
Takie ustawienia to można zaakceptować, ale jak widać nie są ujęte w ankiecie, bo gracze mający jakieś życie poza grą są dyskryminowani od zawsze
 
Status
Zamknięty.
Do góry