Prędkość Serwera Jesiennego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser35664
  • Data rozpoczęcia

Jakie ustawienia z poniższych chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w nadchodzącym serwerze jesiennym?

  • 4/4/4

  • 4/4/3

  • 5/4/3

  • 6/6/6


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser35664

Guest
Stanowcze NIE dla wolnych, jesiennych światów!!
Zwłaszcza że ostatni serwer na nowym systemie miał prędkość 2/2/2

Mam wrażenie że taki serwer nie cieszył się zbyt duża popularnością sądząc po tym ile postów na samym FO mamy :)

Rozruszajmy zarówno serwer, jaki forum na jakimś szybkim serwerze którego zainteresowane ekipy oczekują.
 
Melliviaa ale naprawdę dużo osób czeka na ten wrześniowy świat. Nie można zepsuć ich oczekiwań światem 1/1/1 czy 2/2/2 bo 9/10 nawet do niego nie zajrzy.
W grudniu będzie kolejny nowy podbój (bo ostatnio wychodzą przemiennie stary podbój i nowy) i wtedy zrobić wolny świat który skończy się pod koniec roku 2024.
Tym bardziej, że 2/2/2 już jest i to całkiem "świeży" świat. Ci co chcą kolejnego żółwia gracie tam? Czy tylko marudzicie aby marudzić :)
 
W życiu nie grałam na prędkości niższej niż 3. Z pewnością nie wejdę na świat o prędkości 1 czy 2.
3 na nowym systemie nie chciałabym ze względu na czas produkcji offów pod akcję. Robiąc 2 akcje na tydzień idzie się wyrobić z kolejkowaniem offów na styk.. i trzeba kolejkować off zaraz po rozwaleniu.
3 tylko na starym systemie jak dla mnie przejdzie...
Żeby przyjemnie się grało musi być prędkość minimum 4
 
Mojej obecności tam nie nazwałabym grą. (posiadając 3 miasta, max może 7). To tak samo jak weszłam dawno temu na wolny stary system. Miałam max 8 wiosek i skończyłam bo nie mogłam w to klikać. To tylko potwierdza, że na takie coś nie wejdę bo już próbowałam i wyrobiłam sobie opinię na temat takich prędkości.
 

DeletedUser35664

Guest
Są najzwyczajniej w świecie nie grywalne dla ludzi których oczekują dynamicznego serwa
 

DeletedUser35664

Guest
Ja już od lat powtarzam że 3/3/3 jest top.
No ale ludzie mnie nie słuchają więc taktyczna czwóreczka z mojej strony wpadnie.
 
W życiu nie grałam na prędkości niższej niż 3. Z pewnością nie wejdę na świat o prędkości 1 czy 2.
3 na nowym systemie nie chciałabym ze względu na czas produkcji offów pod akcję. Robiąc 2 akcje na tydzień idzie się wyrobić z kolejkowaniem offów na styk.. i trzeba kolejkować off zaraz po rozwaleniu.
3 tylko na starym systemie jak dla mnie przejdzie...
Żeby przyjemnie się grało musi być prędkość minimum 4
I tego się trzymajmy nie wbijamy na Wolniak a Inno niech liczy straty :) ale myślę że tam są ludzie na poziomie i wiedzą co społeczeństwo oczekuję :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry