Prawa po restarcie

  • Rozpoczynający wątek Jager not
  • Data rozpoczęcia

Czy powinny zostac sloty po restarcie???


  • W sumie głosujących
    50
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich,

Słuchajcie moim i nie tylko moim zdaniem powinno się po restarcie utrzymać prawa do slotów względem punktów walki, dlatego iż większość graczy przez to rezygnuje z dalszej gry po prostu im się nie chce grac i budować tego od początku. 50 miast można odbudować w max 5 miesięcy, wiec kto po restarcie będzie się na to pisał?? a tak zawsze może wrócić i grac dalej chodzi tu o dobra zabawę a jak wiemy dużo graczy po prostu nie ma na tyle czasu i chęci, grac tak długo by wrócić do poziomu na jakim grali wcześniej proszę Administratorów o przemyślenie propozycji dziękuje i pozdrawiam Artur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Prawa po restarcie

Jeśli to propozycja to nie to miejsce i brak ankiety, jeśli dyskusja to dla mnie restart jest rozpoczęciem gry od nowa, a zatem bez osiągniętych do tej pory zdobyczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

To nie zdobycz tylko osiągniecie, które powinno być dopisywane tak samo jak punkty walki czy odznaczenia do niku gracza i nie powinno być kasowane po restarcie, dlatego ze restart to nie usuniecie konta i ponowna rejestracja tylko gra dalej od początku czyli od miasta początkowego a nie tak samo jak rejestracja od nowa niku. Nie dajecie powrotu graczom którzy by może chcieli wrócic do gry ale z braku chęci na budowanie od początku gdzie znajomi maja już wszystko rozwinięte nie majom zamiaru wracać. Zastanówcie się bo wiem ze to jest temat w którym mam racje, jest dużo gier które nie odbierają graczom możliwości powrotu w każdym momencie kiedy tylko znajda czas o to powinno chodzić w restarcie. Ludzie powinni mieć chęć do powrotu żeby ta gara miała sens. Otwieracie nowe światy i co z tego jak większość miast zostaje na 175pkt. Graczy na każdym świecie to może jest max 500 reszta to wiemy wszyscy jak jest a tak to przynajmniej będzie zabawa bo ludzie się zdecydują wrócić na dane światy i będzie mniej multikont bo bardziej zaboli taki ban gdzie można mieć sloty po restarcie niż taki który nie robi różnicy miedzy restartem a nowa rejestracja. Wydaje mi się ze powinno to zostać poddane ankiecie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Ja jestem na nie.
Restart nie może być wykorzystywany do ucieczki przed atakami, po to by szybko odbudować się gdzieś indziej.
Albo grasz dalej i odpierasz ataki, albo kończysz grę, albo robisz restart i grasz od nowa.

I na Litość Boską, używaj kropek na końcu zdania. Nie da się czytać tego co napisałeś.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

oblin-21 Na litość Boską, jesteś facetem czy babą czy moze Jacykowem?? bo nie wiem jak mam się zwracać do tak inteligentnej osoby, która musi czytać z kropkami i przecinkami.

A wiec wracając do tematu:))

Restart z prawem do slotów nie jest ucieczką tak jak to napisałeś/aś tylko prawem które odróżnia to od ponownej rejestracji i przywilejem po tak długiej grze jaka nie którzy z nas zaliczyli na tych światach. Chodzi o to żeby zabawa była na poziomie a nie tak jak widać po innych światach 175pkt i susza na wyspach, wiec to jest tylko propozycja jaka złożyłem mamy 14 dni na ankietę pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3312

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Proszę o poprawę ankiety inaczej propozycja zostanie usunięta. Brakuje 3 opcji do wyboru.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

A czy Pani moderator była by tak łaskawa i zrobiła to profesjonalnie za mnie??? :)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Proszę :) Na priv wyjaśnie jak na przyszłość to zrobić samemu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Na nie, po co masz restartować konto skoro masz 50 miast i chcesz nadal grać? Tylko po to by uciec od wroga. Albo grasz, albo kończysz grę, chcesz grać od nowa? Graj od nowa - uczciwie od zera.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Restartuje się konto wtedy gdy już nie masz możliwości gry (chodzi o czas)! który czasami eliminuje graczy reprezentujących wysoki poziom gry i nie chodzi tu o ucieczki od wrogów bo tak samo trzeba się budować. Wiec jak chcecie grac na wysokim poziomie a nie na poziomie w którym nooby przejmują szare miasta to głosujcie za:)) a jeśli chodzi o granie od nowa (uczciwie) to zaczynasz grac na nowym świecie bo stary już raczej nie będzie cie interesował nie mając slotów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Co by tu napisać ;p Ja zrestartowałem konto z kilku powodów i nie była to ucieczka przed moimi przeciwnikami za to oni pewnie się cieszą że zniknąłem bo w końcu mogli zaparkować kolony w moich szaraczkach ;p konto miało 76 miast ... Obecnie mam 85 miast a kosztowało mnie to pół roku gry ... Jestem oczywiscie za ale założę się że ankieta w takiej formie nie przejdzie bo wielu graczy będzie uciekało poprzez restart przed swoimi oponentami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Panie i Panowie wszyscy którzy są graczami na poziomie wiedza ze ta ankieta jest dla graczy aktywnych a oni wiedza ze mamy racje i tu nie chodzi o mnie tylko o graczy którzy są w tym temacie kilka miesięcy a nawet lat mają doświadczenie i warunki które motywują ich do tej gry.

Powiem więcej gracze którzy uciekają i tak muszą się budować tylko warunek jest taki ze nie mają zrytej psychiki na tyle by przestać grać. Co powoduje ze maja nie dosyt i wracają do gry by się zrewanżować, Prawo powrotu powinien mieć każdy bez wyjątków jeśli nie czuje się na siłach usuwa konto i tyle!

Wiedza to wszyscy sam mam wrogów którzy są po restarcie i chciałbym by mogli wrócić by podjąć walkę na poziomie a tak to muszę czekać 5 miesięcy by mogli powalczyć!?? chore!! ale to moje myslenie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Ja zagłosowałem za, ale mam mieszane mysli. Po pierwsze, jeżeli po restarcie miałyby sloty zostać, to tylko pod warunkiem, że gracz nie zrestartuje sie sam, tylko na skutek przejęcia wszystkich miast. Po drugie trzeba wziąść pod uwagę, że jak sie restartuje, to gracza wyrzuca daleko na inne morza, a tam są gracze, którzy dopiero rozpoczęli grę i zrestartowany gracz moze mieć za dużą przewagę. Można też wprowadzic cos w stylu, że pozostaje połowa wolnych slotów. W sumie ten gracz został pokonany i musi poczuć gorycz i konsekwencje porażki. Ale to prawda, że ci gracze, którzy mają, np. 100 maist zostana zresetowani, to na pewno nie zaczną od zera. Moim zdaniem powinny zostawać tylko część wolnych slotów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Ja zrobiłem restart nie dlatego, ze uciekałem od wrogów czy zostałem pokonany! Ale dlatego ze myślałem ze nie będę już grał. Pomyślcie logicznie sami uśmiercamy swoje światy, zobaczcie ile jest aktywnych graczy na danych światach?? na Pi jest 1000 kont z czego grających na poziomie jest 300 a mogłoby być dużo więcej tylko dlatego ze gracze po restarcie się już nie budują bo to olewają! Powód zbyt długa budowa! Jeśli chodzi o restart Wiedzmin1020 to nie wiem czy wiesz ale większość ludzi robi to nie z ucieczki tylko z braku czasu i przeważnie robią to gracze na starych światach wiec tam już nie ma nowych graczy, tylko np: możesz trafić prosto w paszcze lwa:). Uciekać w ten sposób nie opłaca się lepiej oddać miasta aktywnym graczom.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Moim zdaniem jeżeli sie kończy grę ,to trzeba być tego pewnym. Niektórych decyzji nie da sie cofnąć:D Wiem. Ty napiszesz, że byłeś pewien, że skończysz, ale plany nie wypaliły i chciałeś wrócić do grepo. Fakt, że na starych światach są tylko rozbudowani (gram na sigmie- nie za stary, ale nowy też nie jest) i tu mogłoby to zadziałać. No to np. możnaby wprowadzić taką zasadę, że np. sloty wracają po restarcie po erze cudów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

bo nie wiem jak mam się zwracać do tak inteligętnej osoby, która musi czytać z kropkami i przecinkami.
Najlepiej używając zasad ortografii, interpunkcji i gramatyki języka polskiego. Uwierz, że o ile brak przecinka nie szkodzi zbyt mocno, o tyle niesprecyzowanie końca zdania lub określenie, czy jest to pytanie, twierdzenie, czy zdanie rozkazujące, jest dość ważne.

Co do propozycji - nie ma sensu. Załóżmy że grasz na w miarę szybkim świecie (x3), masz 4-5 miast i je tracisz w wyniku restartu. Lądujesz gdzieś na obrzeżach świata razem z graczami, którzy dopiero rozpoczęli grę. Ty się wybijasz szybciej niż oni, bo masz wolne sloty a oni muszą je nabijać od początku. To zbyt duża przewaga.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

No kurczak teraz to mnie po cisnąłeś:)) aż normalnie nie zrozumiałem:pP Słuchaj jak chcesz dać wykład z ortografii to na forum ortograficzno-gramatycznym możesz się wykazać:) A może mam 12 lat i mam dysleksję i dysgrafię?? Wiec się nie wychylaj z poprawą ludzi na oficjalnych forach! Bo nie jestem na kartkówce z polskiego:))


A wracając do tematu to z tymi slotami to tylko propozycja, wiec jak nie przejdzie, to gra zostanie na takim samym poziomie jak jest teraz, nic do przodu, wiec sami zdecydujcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

i zapewne niedowidzisz, bo obecnie przeglądarki posiadają funkcję podkreślania niepoprawnych ortograficznie wyrazów, więc nie zasłaniaj się dysfunkcjami. mi też zdarza się pisać niepoprawnie (np. na skype), ale jeżeli mam pod ręką narzędzie, które mnie poprawia - korzystam z niego (i taką funkcję ma chrome, którego używam do przeglądania stron internetowych).

wiec jak nie przejdzie, to gra zostanie na takim samym poziomie jak jest teraz, nic do przodu
za to jak przejdzie, niektórzy będą zbyt do przodu w porównaniu ze świeżymi graczami. jeżeli nowy gracz jest niedoświadczony (dopiero zaczął grę) to i tak masz nad nim przewagę w postaci doświadczenia, więc kolejna przewaga w postaci wolnych slotów tylko pogorszy sytuację nowych graczy i będzie ich mniej a światy będą szybciej zamykane (co na pewno nie spodoba się wielu graczom). Tak więc nie zawsze to, co uważamy za postęp, prowadzi nas do przodu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Kurczak-i zapewne niedowidzisz, bo obecnie przeglądarki posiadają funkcję podkreślania niepoprawnych ortograficznie wyrazów, więc nie zasłaniaj się dysfunkcjami. mi też zdarza się pisać niepoprawnie (np. na skype), ale jeżeli mam pod ręką narzędzie, które mnie poprawia - korzystam z niego (i taką funkcję ma chrome, którego używam do przeglądania stron internetowych).


Jager not - Wow!! masz taką funkcje??? (sama przecinki kropki tez stawia??) u mnie na Atari takiej nie ma;(( a szkoda napisałbym coś idealnie bez żadnej skazy:pP


Kurczak-za to jak przejdzie, niektórzy będą zbyt do przodu w porównaniu ze świeżymi graczami. jeżeli nowy gracz jest niedoświadczony (dopiero zaczął grę) to i tak masz nad nim przewagę w postaci doświadczenia, więc kolejna przewaga w postaci wolnych slotów tylko pogorszy sytuację nowych graczy i będzie ich mniej a światy będą szybciej zamykane (co na pewno nie spodoba się wielu graczom). Tak więc nie zawsze to, co uważamy za postęp, prowadzi nas do przodu...


Co ty kurczak piszesz w ogóle?? Miałeś restart robiony?? Wiesz jak to wygląda na światach z rejestracją zamkniętą?? No to Ci powiem bo ja jestem i wiem jak to wygląda! Budujesz się tak samo długo jak i bez slotów, bo za nim wioska będzie na poziomie to minie 2-3tyg pózniej musisz zabrać komuś miasto (jeśli nie ma szaraków) wiec nie piernicz głupot, ze taki to przywilej! Tym bardziej że nikt tak łatwo nie odda ci wioski, bo każdy ma już kilka miast albo kilkadziesiąt i jesteś sam jak palec i jeśli trafisz w skupisko wrogów, jesteś w czarnej d...!! dlatego nie opowiadaj ze taki to przywilej a doświadczenie się przydaje, ale jak zacznę grac na nowym świecie a nie na starym gdzie atak z 5 wiosek zabiera mi miasto i po zabawie!!


Panowie Ci którzy restart zaliczyli wiedza doskonale, że buduje się tak samo i od razu nie będzie się miało 60 kolonów i wróg nie odda 60 miast do zabrania i nie powie (zabieraj ja znajdę sobie inne)

Tak jak napisał wiedzmin, można taka opcję zrobić dopiero po wejściu do Ery cudów.



(świeżymi graczami. jeżeli nowy gracz jest niedoświadczony)
(więc nie zasłaniaj się dysfunkcjami. mi też zdarza się pisać niepoprawnie (np. na skype),)


Tak na marginesie Kurczak polonisto:) po kropce piszemy z dużej litery!!!:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Prawa po restarcie

Zagłosowałem na - NIE

Dosyć już tych ułatwień.

Ja wiem że 12-letnim dziewczynkom i chłopcom może się nie podobać gra w której można "zginąć", zostać bezpowrotnie anihilowanym beż opcji pojawienia się natychmiast całym i zdrowym w bezpiecznym miejscu ze wszystkimi osiągnięciami czy jak w tym przypadku slotami.

Ale ja właśnie dlatego gram w grepolis.
Gram żeby i te 12-letnie i te 40-letnie dziewczynki doprowadzać do płaczu.
Oczami swojej chorej wyobraźni widziałem nie raz ten niedzielny poranek w czyimś domku i słyszałem szloch...:
"Tatusiu, jakiś pan mi pozabierał w nocy moje miasteczka - zbijemy go?",
lub też....:
"Jak stary do cholery pilnowałeś mi konta - od dziś sam se pierzesz i gotujesz" :rolleyes:

Nie trafiają tez do mnie argumenty ze ktoś nie pomyślał, nie przewidział, pomylił się i trzeba mu ułatwić ponowny start.

To byłoby nieuczciwe wobec tych którzy zapomnieli zajrzeć na konto, nie pomyśleli o wstawieniu klina, nie przewidzieli porannego ataku i również zostali zmuszeni do ponownego wybrania kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry